Oscary w sukni, która nic nie zakrywa. Żona gwiazdy amerykańskiego sportu szokuje

Futbolista Seattle Seahawks Russell Wilson pojawił się w niedzielę na gali Oscarów w Beverly Hills. Towarzyszyła mu tam jego żona Ciara. Jej strój wzbudził lawinę kontrowersji. Miała na sobie sukienkę, przez którą wszystko było widać.

Russell Wilson to jeden z najlepszych rozgrywających w National Football League (NFL). W 2020 roku zajął on drugie miejsce w serii NFL Top 100, w której zawodnicy klubów NFL wybierają stu najlepszych futbolistów ligi. W 2014 roku wspólnie ze swoim ówczesnym klubem Seattle Seahawks sięgnął po Super Bowla. Po ponad dekadzie gry dla Seattle w marcu ubiegłego roku postanowił przenieść się do Denver Broncos, gdzie podpisał astronomiczny kontrakt o wartości 245 milionów dolarów. 34-latek związał się tą umową do 2028 roku.

Zobacz wideo Niedosyt na koniec MŚ w Planicy. Skoki utrzymały Polskę w światowej czołówce

Żona Russella Wilsona pojawiła się na gali Oscarów. Była praktycznie nago

Gwiazda futbolu amerykańskiego pojawiła się w niedzielę w Wallis Annenberg Center w Beverly Hills na imprezie Vanity Fair Oscar Party. 34-latek nie był jednak sam. Wspólnie z nim na czerwonym dywanie pokazała się również jego partnerka Ciara. Kobieta błyskawicznie wzbudziła uwagę mediów ze względu na swój strój, ponieważ był on mocno kontrowersyjny. Miała na sobie prześwitującą sukienkę z diamentami, przez którą widać było jej głęboki dekolt oraz bieliznę. Założyła też długie, czarne rękawiczki do wysokości łokci.

Grzegorz Mielcarski Fernando Santos ma polskiego asystenta. Koniec sagi, sprawa zamknięta

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Ciara Wilson ma 37 lat i jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek i influencerek w Stanach Zjednoczonych. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 33 miliony użytkowników. Rozgłos zdobyła w 2004 roku, dzięki albumowi "Goodies". Otrzymał on potrójną platynę od Recording Industry Association of America (RIAA) i zdobył dwie nominacje na 48. ceremonię rozdania nagród Grammy. Ciara od kilkunastu lat realizuje się również jako aktorka. Wspólnie z Russellem Wilsonem tworzą związek od początku 2015 roku, natomiast pobrali się w lipcu 2016 roku. Mają razem dwójkę dzieci.

Więcej o: