"Wcielenie Bestii" oskarżony o molestowanie seksualne. "Odsunął ręcznik. To, co zrobił, było bardzo złe"

Brock Lesnar, zawodnik organizacji World Wrestling Entertainment, został oskarżony o molestowanie seksualne przez legendarną gwiazdę kobiecego wrestlingu. Historię Terri Runnels opisano między innymi w dzienniku "The Sun".

Brock Lesnar to kolejny wrestler, który w ciągu ostatniego tygodnia został oskarżony o napaść seksualną i molestowanie. Prężne działania ruchu społecznościowego #SpeakingOut przynoszą skutki w postaci demaskowania osób, które dopuściły się tego rodzaju przestępstw. Swoją historię postanowiła przedstawić także Terri Runnels.

- Zawołał mnie, gdy przechodziłam obok jego przebieralni i pokazał mi swojego penisa. Odsunął ręcznik, żebym mogła dostrzec jego genitalia. Wolałabym, żeby miał więcej szacunku do kobiet. Szczególnie do tych, które pracują w tym biznesie tak długo, jak ja - oznajmiła w "KEE on Sports Podcast" Terri Runnels. 

Zobacz wideo Sportowa rozmowa dnia z Karoliną Kowalkiewicz. "Lekarz powinien był przerwać walkę"

Wrestler pokazał genitalia wbrew woli kobiety. "W dzisiejszych czasach... no wiesz"

Była wrestlerka wysunęła zarzuty wobec wrestlera, który nazywany jest "Wcieleniem Bestii". Według kobiety Brock Lesnar mógłby mieć dużo więcej problemów z prawem, gdyby taka sytuacja miała miejsce w obecnych czasach. Runnels dodała, że zachowanie mężczyzny mogło wynikać z jego pewności siebie po sukcesach, które odnosił w WWE.

- Miał w sobie dużo pewności siebie, wiedział, że dadzą mu pas mistrzowski. Byłam w tej branży od dłuższego czasu. Mam do siebie szacunek i to, co zrobił, było bardzo, bardzo złe. Z punktu widzenia szacunku, molestowania seksualnego, naprawdę złe - dodała 53-latka. 

Terri Runnels już drugi raz porusza temat Brocka Lesnara. Poprzednio zrobiła to podczas wywiadu w 2004 roku. Pierwotnie zapaśnika debiutowała w WWE jako menedżerka swojego męża, Dustina Rhoadesa, wtedy kobieta pierwszy raz oceniła zapaśnika. - Nie mam szacunku do Brocka [Lesnara - przyp. red.], nie sądzę, żeby szanował fanów wrestlingu - przyznała. 

W ostatnim tygodniu o napaść na tle seksualnym oskarżono także zawodnika rozgrywek All Elite Wrestling. Sammy Guevara został zawieszony za wypowiedź z 2016 roku, w której przyznał, że chciałby zgwałcić Sashę Banks. Zawodnik przepraszał kibiców i zawodniczkę za swoje zachowanie w mediach społecznościowych. 

Chciałbym także przeprosić Sashę Banks za moje komentarze, które są nie do zaakceptowania. Ona jest niesamowitą osobą, która nie powinna być celem moich obraźliwych uwag. Rozmawiałem z nią wcześniej, bardzo mi pomogła i dała gigantyczną lekcję. Dziękuję jej za to. Ponownie, jest mi naprawdę przykro

- czytamy we wpisie zawodnika WWE.

World Wrestling Entertainment opublikowało oświadczenie, w którym zapewniło, że nie zamierza lekceważyć żadnej osoby, która wygłosi zarzuty związane z napaścią na tle seksualnym. Organizacja zapewniła, że każda zgłoszona sprawa zostanie przeanalizowana. 

Więcej o: