Spalił 10 tysięcy kilokalorii jednego dnia. Pokazał, jak tego dokonał

Gwiazda NFL, Taylor Rapp spalił ponad 10 tys. kilokalorii w ciągu jednego dnia. Futbolista pochwalił się wynikami swojego treningu, który zajął mu blisko dwadzieścia godzin. Na pomysł z challengem wpadł wraz ze swoim bratem.

Taylor Rapp swój dzień rozpoczął o godzinie 4:30 nad ranem. Zawodnik Los Angeles Rams postanowił zorganizować sobie trening, który pozwoli mu spalić dziesięć tysięcy kilokalorii. Ćwiczenia, które wykonywał w ciągu dnia składały się z jazdy na rowerze, biegu, pływaniu oraz spacerze. Swoimi wynikami pochwalił się w Internecie.

 

Gwiazda NFL spaliła 10 000 kilokalorii w prawie dwadzieścia godzin bez przerwy

Swój trening Taylor Rapp rozpoczął od ponad 125 mil jazdy, co w przybliżeniu daje 201,1 kilometrów. Po jeździe na rowerze, sportowiec przerzucił się na pływanie. Zawodnik LA Rams w dwóch seriach przepłynął 1,25 mili (2,01 kilometra). Elementami, które uzupełniały zestaw ćwiczeń mężczyzny był bieg oraz spacer. 

Ostatnie dwa ćwiczenia mężczyzna wykonał w jednym ciągu. Rozpoczął od sześciu kilometrów spaceru, po czym przeszedł do biegu na dystansie trzech mil (blisko 5 km). Futbolista swój intensywny trening zakończył tego samego dnia o godzinie 21:09. 

Na zdjęciach udostępnionych przez gwiazdę NFL widać, że łączny czas aktywności fizycznej wyniósł prawie 16,5 godzin. W trakcie wszystkich ćwiczeń Taylor Rapp spalił 10,5 tysiąca kcal. Pod postem z wynikami, futbolista nominował innych sportowców do wykonania zadania. 22-latek zaznacza jednocześnie, aby w trakcie ćwiczeń na bieżąco monitorować pracę swojego serca. 

Taylor Rapp zadebiutował w National Football League w zeszłym sezonie. Los Angeles Rams zakończyli rozgrywki na trzecim miejscu w lidze z rekordem dziewięciu zwycięstw i siedmiu porażek. Następne spotkanie w NFL, drużyna z Los Angeles zagra 14 września. 

Więcej o: