Alexa Bliss odpowiedziała na seksistowski atak youtubera! "Haniebna dyskredytacja"

Alexa Bliss, amerykańska wrestlerka występująca w federacji WWE, opowiedziała na seksistowski atak jednego z youtuberów. - To tylko jedna z wielu osób, które jedyne, co potrafią robić, to gadać bzdury za mikrofonem - napisała.

- Ona nic nie robi. Zupełnie nic. Jest jedną z tych kobiet, które po prostu tam leżą i wszyscy je biorą. Czy możesz sobie wyobrazić, że jesteś z Alexą Bliss w łóżku, a ona zachowuje się tak samo jak w ringu? Przecież to wszystko wygląda okropnie, nie ma w tym żadnej treści - skrytykował wrestlerkę youtuber JDFromNY206, który ma ponad 116 tys. subskrypcji na swoim kanale.

Zobacz wideo "To przykre, że Tyson po 50-tce musi jeszcze boksować"

Jak tak można?

Jego atak o podłożu seksistowskim został szybko skrytykowany przez Alexę Bliss. - Jak można dyskredytować moją pracę w tak haniebny sposób? - zapytała retorycznie 28-latka, która szybko zablokowała youtubera na Twitterze. - To tylko jedna z wielu osób, które jedyne, co potrafią robić, to gadać bzdury za mikrofonem - dodała wrestrelka.

Szybko poparli ją też koledzy i koleżanki z federacji WWE, m.in. Paige (Saraya-Jade Bevis), która nazwała komentarz youtubera zwykłą cyberprzemocą. - Wstydź się. A ty, Alexa, nie zwracaj uwagi na taką ignorancję. Twoja praca jest niesamowita - napisała Paige.

Alexa Bliss, a w zasadzie Alexis Kaufman, to amerykańska wrestlerka, która od 2013 roku występuje w federacji WWE (w brandzie Raw). Jest dwukrotną posiadaczką WWE Raw Women’s Championship.

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .Więcej o:
Copyright © Agora SA