Gwiazdor NFL oddał dwa strzały z broni. Wszystko z powodu 4-letniego syna

Zawodnik Washington Redskins, Cody Latimer został aresztowany po awanturze w domu przyjaciela. Podczas gry w pokera, 27-letni futbolista miał użyć broni palnej.

Adwokat Cody'ego Latimera oświadczył, że prowadzone jest dochodzenie w sprawie użycia broni palnej i gróźb śmierci, kierowanych do osób grających w pokera. Zawodnik NFL sprowokowany został oskarżeniami napaści seksualnej na jego czternastoletniego syna - podejrzewa policja.

Zobacz wideo "To przykre, że Tyson po 50-tce musi jeszcze boksować"

Cody Latimer groził, że zabije wszystkich, którzy byli w domu przyjaciela

Futbolistę Washington Redskins aresztowała policja. Cody Latimer wybuchł podczas gry w pokera i rozpoczął kłótnię z jednym z gości swojego przyjaciela. 27-latek wyszedł z domu, wrócił po 30 minutach z bronią palną i groził, że zabije wszystkich.

Przyjaciel Cody'ego Latimera zeznał, że zawodnik NFL groził mu zachowaniem dwóch naboi dla niego i jego dziewczyny. Z policyjnych dokumentów wynika, że oddał dwa niecelne strzały w stronę swojego przyjaciela Rodericka Englisha, a następnie uderzył go bronią w głowę. 

 

Cody Latimer został oskarżony o napaść drugiego stopnia i nielegalne posiadanie broni palnej. Obrońca futbolisty, Harvey Steinberg powiedział, że podejrzenia wykorzystania seksualnego jego 4-letniego syna, zostały skierowane na inną osobę będącą uczestnikiem incydentu w Kolorado. Sportowiec po wpłaceniu kaucji w wysokości 25 tys. dolarów, opuścił areszt. 

- Proszę wstrzymać się z oceną, dopóki nie zostaną przedstawione wszystkie szczegóły z tamtej nocy - oznajmił adwokat.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.