Zawodnik NFL był szybszy od Usaina Bolta! "Tak, możecie to sprawdzić"

Ted Ginn Jr., zawodnik Chicago Bears przyznał, że w szkole średniej był szybszy od Usaina Bolta. W rozmowie z "TMZ Sports" Amerykanin przyznał, że gdyby nie grał w futbol amerykański, byłby atletą na olimpijskich torach.

Ted Ginn Jr. przyznał, że ma zadatki na zostanie atletą i wierzy, że byłby złotym medalistą Igrzysk Olimpijskich. Amerykanin jest znany ze swojej szybkości, którą prezentuje na boiskach NFL. Aby udowodnić swoje zdanie, Ted Ginn Jr. przyznał, że pobił Usaina Bolta

- Pokonałem go, gdy byłem w 12. klasie. W szkole średniej miałem okazję ścigać się ze wszystkimi najlepszymi sportowcami, którzy od 2004 roku, aż do teraz wygrywali olimpiadę - powiedział zawodnik Chicago Bears

 

Ted Ginn Jr. najszybszy w NFL, szybszy od Usaina Bolta i innych sportowców

Ted Ginn Jr. powiedział, że stał "się potworem" w Ohio State. Gdyby tak nie było, to jest pewny, że miałby już złoty medal. Amerykanin przytoczył sportowców, z którymi miał okazję się ścigać i wygrać te wyścigi. Wśród nich znajdują się Usain Bolt - ośmiokrotny złoty medalista IO, Jason Richardson - srebrny medalista IO czy Kerron Clement - dwukrotny złoty medalista na olimpiadzie. 

Zawodnik Chicago Bears swoją szybkość chciałby przenieść na boiska NFL. W rozmowie z "The Lefkoe Show" powiedział, że jest najszybszym zawodnikiem w lidze. Żeby to udowodnić, Ted Ginn Jr. zapowiedział, że jest w stanie przyjąć wyzwanie od każdego, a zakład wyniósłby 10 tys. dolarów. Rekord Amerykanina na czterdzieści jardów wynosi 4,28 sek. 

Więcej o: