Diddy aresztowany na futbolowym treningu syna

Raper i jeden z najpotężniejszych hip-hopowych biznesmenów Sean Combs, znany jako Diddy, został aresztowany w poniedziałek po południu na terenie University of California w Los Angeles, gdzie jego syn gra w futbol amerykański

45-latek został aresztowany za atak z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Incydent miał miejsce w Acosta Athletic Training Complex, a wspomnianym narzędziem była giria (odlewany z żelaza ciężarek do ćwiczeń, przypominający kulę armatnią).

Nikt nie został poważnie ranny, uniwersyteckie służby prowadzą dochodzenie w tej sprawie. Nie ujawniono przebiegu incydentu ani tożsamości zaatakowanego.

W drużynie futbolowej UCLA na pozycji defensive backa gra syn rapera, Justin Combs. W ciągu trzech lat rozegrał jednak tylko kilka spotkań w ekipie.

W czasie ataku odbywał się akurat trening futbolistów. Reprezentanci Combsa na razie nie komentują całej sprawy.

Diddy został zwolniony z aresztu po kilku godzinach. Kaucja za jego opuszczenie miała wynieść 160 tysięcy dolarów, ale szeryf twierdzi, że Combs wpłacił 50 tysięcy dolarów.

 

Plotkarski serwis TMZ, który pierwszy doniósł o całej sprawie, twierdzi że - co wydaje się najbardziej prawdopodobne - Diddy pokłócił się z trenerem o niewystawianie jego syna.

Phelps, Haye, Pudzianowski - najlepiej zbudowani sportowcy poszczególnych dyscyplin [CZĘŚĆ I]

Czy sądzisz, że mogło pójść o niewystawianie syna Diddy'ego?