NFL. Koszmarna kontuzja Marca Marianiego [WIDEO]

Marc Mariani, zawodnik grającego w lidze NFL Tennessee Titans, doznał koszmarnej kontuzji w meczu z Arizona Cardinals. Po zderzeniu z kolegą z zespołu pękła mu noga w dwóch miejscach i został zwieziony z boiska przez lekarzy

Redaktor to dopiero jest kibic! Poznaj nas na profilu Facebook/Sportpl ?

Do zdarzenia doszło z czwartku na piątek naszego czasu. Dziennik "New York Post" nazwał je "makabrycznym". W pierwszej części spotkania Mariani po zderzeniu z innym zawodnikiem Titans i pociągany za koszulkę przez rywala, upadł na ziemię zahaczając niefortunnie nogą o stopę kolegi. Wskutek upadku pękła mu kość piszczelowa i strzałkowa. Kamery uchwyciły jak w grymasie bólu trzymał się za kontuzjowaną nogę, która była wygięta w nienaturalny i przykry dla oka sposób.

- To coś czego nie chcesz w futbolu oglądać i ciężko na to patrzeć, a tym bardziej kontynuować po czymś takim grę - skomentował zdarzenie trener Titans Mike Munchak.

 

Mariani, który gra na pozycji returnera, został wybrany przez Titans w siódmej rundzie draftu w 2010 roku. Munchak stwierdził, że jego absencja - nie wiadomo jeszcze jak długa - będzie dużym osłabieniem zespołu. - Ciężko pracował przed sezonem, mieliśmy duże nadzieje z nim związane. To dla nas wielka strata - powiedział szkoleniowiec.

Spotkanie Titans z Cardinals zakończyło się wynikiem 32:27.

Więcej o:
Copyright © Agora SA