NFL. Podczas Pro Bowl Twitter dozwolony

NFL zezwoliło zawodnikom na tweetowanie podczas Pro Bowl, corocznego meczu gwiazd ligi futbolu amerykańskiego. NFL zapewni zawodnikom stanowiska komputerowe przy ławkach. Korzystanie z innych serwisów społecznościowych nie będzie możliwe. Spotkanie odbędzie się 29 stycznia na stadionie Aloha w Honolulu.

My też mamy zdanie! Dzielimy się nim na Facebook/Sportpl ?

NFL specjalnie na ten mecz złagodziła swoją rygorystyczną politykę dotyczącą korzystania przez zawodników z serwisów takich jak Twitter czy Facebook. W środę poinformowano, że zawodnicy biorący udział w Pro Bowl będą mogli korzystać w trakcie meczu ze specjalnych stanowisk komputerowych ustawionych przy ławkach rezerwowych.

Dodatkowo przed meczem oraz w przerwie wszyscy zawodnicy będą mogli komentować wprost ze swoich komórek. Przy swoich informacjach zawodnicy umieszczą hashtag #ProBowl.

- Chcemy być bliżej naszych fanów. Zawodnicy są aktywnymi użytkownikami Twittera, kontaktują się za jego pośrednictwem z dziennikarzami czy kibicami. Luźniejsza forma wydarzeń takich jak Pro Bowl skłoniła nas do złagodzenia zakazów - powiedział Brian McCarthy, rzecznik prasowy NFL. Korzystanie z Facebooka lub innych popularnych serwisów nie będzie możliwe.

Ligowe regulacje dotyczące korzystania z serwisów społecznościowych zabraniają zamieszczania komentarzy na 90 minut przed meczem oraz do wypełnienia wszystkich obowiązków względem mediów.

Janikowski w Pro Bowl

Sebastian Janikowski, kopacz Oakland Raiders, został wybrany przez kibiców, trenerów i samych zawodników do gry w Pro Bowl. - To świetne uczucie i wielki zaszczyt dla mnie - podsumował wybór 33-letni Janikowski. Polak rozgrywa najlepszy sezon w karierze - w pierwszym meczu z Denver Broncos celnie kopnął aż z 57,6 metra, czym wyrównał rekord ligi. W sumie w obecnych rozgrywkach wykorzystał aż 27 ze swoich 31 kopnięć.

Pięści twarde jak lód. Ostre bójki w NHL [ZDJĘCIA]

Więcej o:
Copyright © Agora SA