MMA. Butterbean wystąpi w reality show [WIDEO]

Eric ?Butterbean? Esch, który we wrześniu ubiegłego roku przegrał w MMA z Mariuszem Pudzianowski, będzie miał własny reality show. Wcieli się w nim w rolę zastępcy szeryfa w swoim rodzinnym mieście.

Eric Esch, znany bardziej jako Butterbean, wszedł na scenę kategorii ciężkiej w latach 90-tych. Po okresie występów w pro-wrestlingu, stał się ulubieńcem fanów mma. Teraz Butterbean zamierza przenieść reputację twardziela na ulice swojego miasta: został agentem w biurze szeryfa Walker County i zaczyna misję przywrócenia w mieście bezpieczeństwa. W nowym dokumentalnym reality show "Big Law Depuy Butterbean", Esch próbuje się wpasować w działania lokalnej policji oraz w mundur.

Butterbean będzie brał udział w działaniach operacyjnych policji począwszy od prewencji, przez handel narkotykami, kontrolę tłumów aż po patrole drogówki wyłapujące pijanych kierowców. Obejrzymy szkolenie obowiązkowe przed wstąpieniem do sił policyjnych i będziemy śledzić jego i jego partnera, Adama Haddera, jak patrolują ulice miasta.

- Nie dostaję centa za wykonywanie obowiązków agenta policji. Ale podoba mi się to, bo chcę zmienić Jasper w lepsze miejsce do życia dla moich dzieci i wnuków. (.) Mój rozmiar trochę przeraża ludzi. Ludzie zdają sobie sprawę, że w starciu ze mną są na straconej pozycji.

Premiera we wtorek 9 sierpnia.

O MMA i nie tylko - czytaj na Fight 24.pl ?

Więcej o: