Sporty walki. Charytatywna gala w Piastowie

Już 6 listopada odbędzie się w Piastowie kolejna edycja ?Gali Sztuk i Sportów Walki?. Festiwal poświęcony jest różnym sztukom i sportom walki, ich historii i tradycji praktyk bojowych, obronnych. Impreza połączona będzie z charytatywną zbiórką pieniędzy na rzecz chorej na ostrą białaczkę szpikową dwuletniej Małgosi Smosarskiej.

Celem tego festiwalu jest zapoznania mieszkańców stolicy z różnymi sztukami, systemami i sportami walki, jak też przybliżenie najznakomitszych sportowców polskich i największych mistrzów - przedstawicieli danych dyscyplin. Atrakcyjny pokaz sztuk walk przeplatany będzie różnymi występami tanecznymi, akrobatycznymi oraz występami muzyków. Dodatkową atrakcją dla wszystkich chętnych będzie strzelnica pneumatyczna Legii. Dodatkowo festiwalowi towarzyszyć będzie pokaz tresury psów policyjnych.

Gala Sztuk i Sportów Walki jest imprezą cykliczną. W tym roku odbędzie się tradycyjnie w hali widowiskowej Szkoły Podstawowej Nr 2, Al. Krakowska 20 o godz. 17:00. Do tej pory chęć udziału zdeklarowali przedstawiciele: Muay thai, Ju-jitsu, Boksu, Judo, Aikido, Kickboxingu, Aikijujitsu, Brasilian jujitsu, Defendo, Krav-Magi, Taekwondo, Kung-fu,Wu-schu i MMA.

Więcej informacji na stronie organizatora: www.hyosai.pl ?