MMA, K1.Wojna polsko-ruska: Emelianenko vs. Mahle

Po niedawnej bitwie Polski z Niemcami na gali MMA w Dąbrowie Górniczej możemy się szykować na kolejną wojnę. 19 listopada w łódzkiej Hali Atlas Arena będzie miała miejsce ?Wojna polsko-ruska?. Gościem gali będzie dobrze wszystkim znany Mariusz Pudzianowski, który poprzez swoje walki mocno promuje MMA w Polsce.

Ogromną niespodzianką będzie walka wieczoru, w której wystąpi Aleksander Emelianenko (rekord MMA 17-3-0), który jest niepokonany od 8 pojedynków. Aleksander jest młodszym bratem bardzo dobrze znanego i czołowego zawodnika MMA - Fiodora Emelianenko, który prawdopodobnie także zjawi się w Łodzi. Rywalem Rosjanina będzie pochodzący z Niemiec Chris Mahle z ubogim rekordem (1-0-0).

Kolejną niespodzianką będzie pojawienie się na konferencji prasowej 19 października legendy boksu zawodowego i byłego mistrza świata w wadze ciężkiej Mike'a Tysona.

Biorąc przykład z największych organizacji MMA na świecie tak też i w tym przypadku wszystkie walki będą odbywały się w klatce. Wśród zawodników, których zobaczymy na gali będzie także dobrze znany polski zawodnik Jędrzej Kubski.

Więcej o MMA w serwisie Fight24.pl >

Więcej o: