MMA. Pary finałowe K-1 WGP i K-1 MAX GP

Nasz rodak Michał Głogowski, po zaciętym pojedynku z Sagatpetchem i wygranej przez niejednogłośną decyzję, przeszedł do kolejnego etapu, w który zmierzy się ośmiu najlepszych zawodników. Po starciu z Tajem, jego przeciwnikiem będzie Yoshihiro Sato. Japończyk jest niezwykle doświadczony, a na swoim koncie ma tytuły mistrza świata w muay thai w dwóch organizacjach. Do jego największych sukcesów można zaliczyć wygrane w japońskim turnieju K-1 Max, które odbyły się w 2006 i 2007 roku.

Poznaliśmy także pary K-1 World Grand Prix. Jednym z uczestników tego wydarzenia jest Alistair Overeem, który na co dzień walczy w formule MMA. W pierwszym etapie turnieju znokautował Bena Edwardsa. Kolejnym krokiem w drodze do finału jest starcie z Tyronem Spongiem.

Drugim faworytem turnieju jest Semmy Schilt, który zmierzy się z Keijiro Maedą. Wszyscy fani już zacierają ręce i liczą na finałowy pojedynek holenderskich zawodników. Na gali zobaczymy także legendę K-1 , Petera Aertsa, który będzie walczyć z Mighty Mo. Ostatnią turniejową parą jest Gokhan Saki, który skrzyżuje rękawice z Danielem Ghitą.

K-1 World Grand Prix 2010 obędzie się 11 grudnia, a K-1 World Max 2010 odbędzie się 8 listopada.

Pary turniejowe obu turniejów.

K-1 WGP: Peter Aerts vs. Mighty Mo, Semmy Shilt vs. Kyotaro (Keijiro Maeda), Gokhan Saki vs. Daniel Ghita, Alistair Overeem vs. Tyrone Spong

K-1 Max GP: Mike Zambidis vs. Yuichiro Nagashima, Albert Kraus vs. Giorgio Petrosyan, Gago Drago vs. Mohamed Khamal, Michał Glogowski vs. Yoshihiro Sato

Wszystko o sportach walki - na Fight24.pl ?

Więcej o: