MMA. Sylvia zmiażdżył Pudzianowskiego. Polak poddał walkę

Mariusz Pudzianowski poniósł pierwszą porażkę w swojej karierze w MMA. Polak musiał uznać wyższość byłego mistrza świata kategorii UFC Tima Sylvii i poddać walkę w drugiej rundzie

Zobacz walkę Pudzianowskiego na Zczuba.tv ?

Pudzianowski z bardzo dużym animuszem rozpoczął walkę z rosłym Amerykaninem. Piorunujący początek - grad low-kicków ze strony "Dominatora" nie zrobił jednak żadnego wrażenia na Silvii. Amerykanin prowokacyjnie uśmiechał się do Polaka, dając mu znać, że najsilniejszy człowiek świata nie będzie w stanie zagrozić w tym pojedynku mierzącemu ponad 200 cm wzrostu Sylvii.

Pudzianowskiemu udało się w pewnym momencie przewrócić rywala na ziemię i prowadzić walkę w parterze. Sylvia to jednak niezwykle doświadczony wojownik. Znając słabe strony Pudzianowskiego czekał jedynie na dogodną okazję do kontry. Z minuty na minutę Polak miał coraz mniej sił, Amerykanin zaś coraz większą przewagę. Na początku drugiej rundy Sylvia całkowicie zdominował Pudzianowskiego. Walka w tym okresie trwała ledwo ponad minutę, gdyż Polak pod naporem silnych ciosów rywala padł na deski, by za chwilę poddać walkę.

Była to pierwsza porażka Mariusza Pudzianowkiego w formule MMA. Wcześniej zawodnik pochodzący z Białej Rawskiej pokonał Marcina Najmana i Yusuke Kawaguchiego.

Więcej o: