MMA. Nobrega powraca

Jak podał Maciej Kozłowski, menadżer aktualnego mistrza organizacji KSW w wadze do 85 kilogramów Vitora Nobregi (8-1), jego podopieczny kolejny pojedynek na zasadach MMA stoczy 21 lutego podczas gali ?Desportos de Combate SLB? w Lizbonie. Jego przeciwnikiem będzie debiutujący w mieszanych sportach walki Holender Sebastian Rijslag.

- Dzięki współpracy z KSW kariera Nobregi nabrała tempa - wyznaje Maciej Kozłowski. - Uważam, że moja znajomość z Vitorem rozpoczęła się w bardzo dobrym momencie. Kiedy się poznaliśmy miał zaledwie trzy walki w formule MMA na swoim koncie, wszystkie w Portugalii. Teraz po sukcesie z 11 grudnia drzwi przed nim się otworzyły. Chcę, aby zdobywał jak najwięcej doświadczenia poprzez większą ilość walk. W wieku jakim jest Vitor (29 lat) musi znacznie rozbudować swój rekord MMA, aby móc ubiegać się o największe światowe imprezy i uważam, że jesteśmy na dobrej drodze. Dzięki współpracy z Maciejem Kawulskim, 27 marca Vitor stoczy kolejną walkę w Słowenii z mistrzem Federacji WBC, Bruno Carvalho. Ponadto na pierwsze półrocze tego roku negocjowane są jeszcze dwa dodatkowe pojedynki. Potwierdzam również plotki, związane z przygotowaniem kontraktu na walkę z Krzysztofem Kułakiem - zakończył Kozłowski.

Przypomnijmy jeszcze, że Vitor zdobył pas KSW kategorii średniej 11 grudnia ubiegłego roku podczas gali KSW 12, kiedy stosunkiem głosów dwa do jednego po zarządzonej dogrywce pokonał Aslambeka Saidova, kuzyna Mameda Khalidova.

Czytaj więcej na Sporty-walki.org ?

Więcej o: