Były mistrz KSW znowu to zrobił. Rzucił wyzwanie Adamkowi. "15 minut łupanki"

Tomasz Adamek ma za sobą udany debiut we freak fightach. Podczas gali Fame MMA pokonał Patryka "Bandurę" Bandurskiego. Nie będzie to jednak jego ostatnia walka w tej federacji i jeszcze w tym roku czeka go kolejny pojedynek. Obecnie nie wiadomo, z kim się zmierzy, a ostatnio wyzwanie rzucił mu były mistrz KSW. "Widzielibyście taką walkę ? Runda 15 minut łupanki?" - napisał na Instagramie.

Tomasz Adamek wrócił do sportów walki i spróbował sił we freak fightach. W minioną sobotę zadebiutował w Fame MMA. Jego rywalem był Patryk "Bandura" Bandurski. Pięściarz nie zawiódł i był zdecydowanie lepszy. Ostatecznie po jednogłośnej decyzji sędziów pokonał rywala. - Ależ on jest szybki. On nawet nie widzi tych ciosów - zachwycali się komentatorzy. 

Zobacz wideo Adamek wszedł do świata Fame MMA. "To byłby obciach"

Oto kolejny rywal Adamka? Mańkowski rzuca wyzwanie

Wiadomo, że jego przygoda we freak fightach na tym się nie skończy i stoczy w tym roku jeszcze jedną walkę. Obecnie nie wiadomo jednak, kto będzie jego rywalem. Teraz okazuje się, że może nim zostać Borys Mańkowski. Były mistrz KSW opublikował na Instagramie grafikę z Adamkiem i Bandurskim i zasugerował walkę z jednym z nich. "Wyżsi o dwie głowy, ciężsi 30 kilo, ale byłoby ciekawie. Widzielibyście taką walkę? Runda 15 minut łupanki? Z kim wolelibyście zobaczyć taką walkę?" - spytał we wpisie fanów. 

 

To nie pierwszy raz, gdy Mańkowski otwarcie wypowiada się o chęci walki z Adamkiem. Nie ukrywał, że chciałby zmierzyć się z nim na zasadach boksu. - Przyjąłbym taką propozycję. Wiem, że istniałoby ryzyko, że po walce z Adamkiem szukałbym swojej głowy na księżycu, jednak chętnie podjąłbym się takiego wyzwania. To byłoby dla mnie wielkie wyróżnienie, bo Adamek to absolutna legenda. I zarobiłbym pewnie dobre siano - powiedział w rozmowie z Kanałem Sportowym na początku maja. 

Borys Mańkowski w trakcie kariery stoczył 34 walki, z czego 22 zakończyły się jego zwycięstwem. Jest byłym mistrzem świata KSW w wadze półśredniej. Ostatnie miesiące nie były dla niego łatwe. Nie dość, że przegrał trzy walki z rzędu, to w czerwcu 2023 złamał rękę podczas gali KSW na Stadionie Narodowym, mimo że... w ogóle na niej nie walczył.

Czy czekasz na kolejną walkę Adamka?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.