Awantura po gali Prime MMA. Do akcji musiała wkroczyć ochrona [WIDEO]

Gala Prime MMA 8 skończyła się awanturą. Jeszcze w oktagonie, gdzie Arkadiusz Tańcula od razu po usłyszeniu werdyktu ruszył w stronę Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego. W klatce momentalnie pojawiła się ochrona, ale też Paweł Jóźwiak - inny freak fighter - który wmieszał się w całe zamieszanie i zaatakował Tańculę.

To już było po walce. Kasjusz "Don Kasjo" Życiński tańczył w swoim stylu w oktagonie. Tańcula opierał się wtedy o klatkę. Był wycieńczony. Ale po chwili trzymał rękę w górze i czekał na werdykt. Gdy sędzia nie podniósł jego ręki, od razu ruszył w kierunku "Don Kasjo". Do klatki wbiegł też Paweł Jóźwiak, który w sobotę na gali Prime MMA wygrał swoją walkę z Jakubem "Japczanem" Piotrowiczem. A razem z nim mnóstwo ochroniarzy, którzy zaczęli wszystkich rozdzielać.

Zobacz wideo Linkiewicz opowiada o burzliwej przeszłości. "Dziwię się, że żyję"

Prime MMA. "Don Kasjo": Nie wypada robić takiego buractwa

- O co tutaj poszło? Chyba Arek nie zgadzał się z werdyktem - zastanawiali się komentatorzy. A po chwili za mikrofon chwycił "Don Kasjo". - To jest śmieć, cały czas faulował w trakcie walki, a teraz jeszcze taki numer. Ja tu jestem z trenerem [Zbigniewem Raubo], który jest wielkim sportowcem, olimpijczykiem. Naprawdę nie wypada robić takiego buractwa - wskazywał "Don Kasjo" na Tańculę, który cały czas nie zgadzał się z werdyktem.

- Zostawmy ten werdykt publiczności. Niech oceni, kto przegrał, kto wygrał. Byłem na ośmiu treningach, byłem przygotowany na dwie rundy, a przewalczyłem z p***ą cztery. W drugiej rundzie pier***ął mi kciuk, a i tak nie dawał mi rady. Pier****ony olimpijczyk, grubas. On chce się z Adamkiem bić. Niech wypier***. On i ten cały Jóźwiak - wykrzykiwał Tańcula.

"Don Kasjo" wygrał na razie walkę z Tańculą (boks, duże rękawice, IV rundy), która była zwieńczeniem sobotniej gali Prime MMA 8. Na walkę z Tomaszem Adamkiem - jeśli w ogóle do niej dojdzie - na pewno musi poczekać, bo na razie Adamek mierzyć będzie się z Patrykiem "Bandurą" Bandurskim. Na najbliższej gali Fame MMA, która 18 maja odbędzie się w Gliwicach.

Prime MMA 8. Wyniki walk:

 • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński pok. Arkadiusza Tańculę jednogłośną decyzją sędziów, boks, duże rękawice
 • Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk pok. Michała "Bagietę" Gorzelańczyka przez TKO, I runda, K1, duże rękawice
 • Paweł "Prezes" Jóźwiak pok. Jakuba "Japczana" Piotrowicza przez TKO, III runda, K1, małe rękawice
 • Finał Igrzysk Gladiatorów - zwycięzca: Rafał Pazik, boks, małe rękawice, 4 zawodników, każdy na każdego, możliwość dobijania
 • Jakub "Paramaxil" Frączek pok. Tomasza Olejnika przez TKO, I runda, MMA/K1/MMA
 • Maciej "Kaczor BRS" Kaczmar pok. Jasia Kapelę przez TKO, II runda, MMA/MMA/K1
 • Dominik Skowyra pok. Krystiana "Krychę UFC" Wilczaka jednogłośną decyzją sędziów, MMA
 • Sandra Smoroń i Aleksandra Daniel pok. Paulinę Porzucek i Karolinę Gackowską przez TKO, K1, małe rękawice
 • Przemysław "Kolar" Kolarczyk pok. Jakuba Lasika przez TKO, I runda - boks, małe rękawice (Kolar walczy ze związaną ręką)
 • Damian "Dzik" Graf pok. Tomasza "Chica" Galewskiego przez TKO, II runda, K1, małe rękawice
 • Kasia "Zajaffka" Kubiak pok. Wiolę Kotelecką jednogłośną decyzją sędziów, K1, małe rękawice
 • Rafał Pazik i Maciej "Wujek Samo Zło" Gnatowski pok. Łukasza "Kamerzystę" Wawrzyniaka i Łukasza "Magicala JR" Malankowskiego przez TKO
 • Ronaldo "Czarny Polak" Miranda i Hubert "Dredziasty" Węzka pok. Marka "Kirimasu" Jówkę i Patryka "Robaliniego" Śliwę przez TKO i dyskwalifikację ("Robaliniego")
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.