"Don Kasjo" był wściekły. I miał dość. "To jest koszmar. Ile jeszcze?"

- To jest koszmar dla Arka - mówili komentatorzy, gdy Kasjusz "Don Kasjo" Życiński zasypywał ciosami Arkadiusza Tańculę w walce wieczoru na gali Prime MMA 8.

- Czy będzie show? Zobaczę. Może go po prostu znokautuję w pierwszej rundzie i po sprawie - odgrażał się Kasjusz "Don Kasjo" Życiński, który po piątkowym ważeniu i treningu medialnym miał jeszcze na scenie pogawędkę z Arkadiuszem Tańculą. Rzadko się zdarza, by "Don Kasjo" dał się wyprowadzić z równowagi, ale w piątek Tańculi to się udało. - Nie wyjdziesz o własnych siłach z klatki - wykrzykiwał w jego kierunku "Don Kasjo".

Zobacz wideo TEDE o Krzysztofie Stanowskim i Kanale Zero

W sobotę jako pierwszy do przodu ruszył Tańcula. To była walka bokserska, w dużych rękawicach, a więc w formule "Don Kasjo", który przetrwał początek, a później dobrze punktował prawym i przyjmował ciosy rywala na gardę. A do tego tańczył w przerwie między rundami, jakby chciał pokazać, że w ogóle nie jest zmęczony.

"Don Kasjo" - Tańcula. "To chyba jest jakaś kontuzja"

Ale męczyli się obaj. Choć bardziej Tańcula, który po drugiej rundzie pokazywał na kciuk i swoją prawą rękawicę. - To chyba jest jakaś kontuzja - zastanawiali się komentatorzy. Tańcula wyszedł jednak do trzeciej rundy, w której starał się klinczować. "Don Kasjo" zaczął wtedy rozkładać ręce, denerwować się i pytać sędziego "co on robi i ile to jeszcze potrwa?".

- To jest koszmar dla Arka - mówili komentatorzy, gdy "Don Kasjo" zasypywał rywala kolejnymi ciosami. W trzeciej i czwartej rundzie. "Don Kasjo" wygrał obie. Jak i całą walkę - jednogłośną decyzją sędziów. To był ostatni pojedynek na gali Prime MMA 8. A jak potoczyły się pozostałe walki? Poniże prezentujemy wszystkie wyniki.

Prime MMA 8. Wyniki walk.

 • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński pok. Arkadiusza Tańculę jednogłośną decyzją sędziów, boks, duże rękawice
 • Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk pok. Michała "Bagietę" Gorzelańczyka przez TKO, I runda, K1, duże rękawice
 • Paweł "Prezes" Jóźwiak pok. Jakuba "Japczana" Piotrowicza przez TKO, III runda, K1, małe rękawice
 • Finał Igrzysk Gladiatorów - zwycięzca: Rafał Pazik, boks, małe rękawice, 4 zawodników, każdy na każdego, możliwość dobijania
 • Jakub "Paramaxil" Frączek pok. Tomasza Olejnika przez TKO, I runda, MMA/K1/MMA
 • Maciej "Kaczor BRS" Kaczmar pok. Jasia Kapelę przez TKO, II runda, MMA/MMA/K1
 • Dominik Skowyra pok. Krystiana "Krychę UFC" Wilczaka jednogłośną decyzją sędziów, MMA
 • Sandra Smoroń i Aleksandra Daniel pok. Paulinę Porzucek i Karolinę Gackowską przez TKO, K1, małe rękawice
 • Przemysław "Kolar" Kolarczyk pok. Jakuba Lasika przez TKO, I runda - boks, małe rękawice (Kolar walczy ze związaną ręką)
 • Damian "Dzik" Graf pok. Tomasza "Chica" Galewskiego przez TKO, II runda, K1, małe rękawice
 • Kasia "Zajaffka" Kubiak pok. Wiolę Kotelecką jednogłośną decyzją sędziów, K1, małe rękawice
 • Rafał Pazik i Maciej "Wujek Samo Zło" Gnatowski pok. Łukasza "Kamerzystę" Wawrzyniaka i Łukasza "Magicala JR" Malankowskiego przez TKO
 • Ronaldo "Czarny Polak" Miranda i Hubert "Dredziasty" Węzka pok. Marka "Kirimasu" Jówkę i Patryka "Robaliniego" Śliwę przez TKO i dyskwalifikację ("Robaliniego")
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.