Bolało od samego patrzenia. Sędzia od razu przerwał walkę. "Recydywa"

Krystian "Krycha" Wilczak podczas gali Fame 20 zasłynął m.in. za sprawą bardzo niefortunnego ciosu w walce z Amadeuszem "Ferrarim" Roślikiem. Trafił go poniżej pasa, a podczas Prime 8 to samo zrobił w pojedynku z Dominikiem Skowyrą. Ten zwijał się z bólu, ale w dalszej części rywalizacji się pozbierał. I udało mu się nawet odnieść zwycięstwo.

- Jeśli chodzi o stójkę, to jest bardzo dobrze, czuję, że jestem w gazie. Myślę, że MMA też pokażę dobre. Po półtora roku porobiłem zapasy i mam taki głód, że mi się po prostu chce - zapowiadał na piątkowym ważeniu Wilczak. Pewny siebie był również Skowyra, który zapowiada łatwe zwycięstwo.

Zobacz wideo Jan Bednarek w ogniu krytyki! Probierz: Dobrze wybrałem

Bardzo bolesny cios na Prime MMA. Dominik Skowyra zwijał się z bólu

Skowyra mógł szukać przewagi w parterze, ale na początku szukał przewagi nieco inaczej. Wskoczył na rywala i zaczął go dusić. "Krycha" w końcu zdołał się wyrwać, ale z pewnością kosztowało go to bardzo dużo sił.

Tuż przed końcem pierwszej rundy doszło do bolesnego dla Skowyry incydentu. Został on bowiem trafiony poniżej pasa. - To już recydywa - mówili komentatorzy, gdy Wilczak kopnął rywala w krocze. Zresztą nie po raz pierwszy, podobnie było na poprzedniej gali Fame MMA, gdy jego rywalem był Amadeusz "Ferrari" Roślik. Walka musiała zostać przerwana na kilka minut.

W drugiej rundzie walka znów przeniosła się do parteru, gdzie obaj zawodnicy próbowali kimury. Problemem "Krychy" były obalania, w ten sposób rywal był w stanie go wypunktować, zadawał mu też całkiem mocne ciosy. Po trzech rundach zwycięzcę musieli wskazać sędziowie, którzy jednogłośnie wskazali na Skowyrę.

Prime MMA 8. Wyniki walk

 • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński pok. Arkadiusza Tańculę jednogłośną decyzją sędziów, boks, duże rękawice
 • Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk pok. Michała "Bagietę" Gorzelańczyka przez TKO, I runda, K1, duże rękawice
 • Paweł "Prezes" Jóźwiak pok. Jakuba "Japczana" Piotrowicza przez TKO, III runda, K1, małe rękawice
 • Finał Igrzysk Gladiatorów - zwycięzca: Rafał Pazik, boks, małe rękawice, 4 zawodników, każdy na każdego, możliwość dobijania
 • Jakub "Paramaxil" Frączek pok. Tomasza Olejnika przez TKO, I runda, MMA/K1/MMA
 • Maciej "Kaczor BRS" Kaczmar pok. Jasia Kapelę przez TKO, II runda, MMA/MMA/K1
 • Dominik Skowyra pok. Krystiana "Krychę UFC" Wilczaka jednogłośną decyzją sędziów, MMA
 • Sandra Smoroń i Aleksandra Daniel pok. Paulinę Porzucek i Karolinę Gackowską przez TKO, K1, małe rękawice
 • Przemysław "Kolar" Kolarczyk pok. Jakuba Lasika przez TKO, I runda - boks, małe rękawice (Kolar walczy ze związaną ręką)
 • Damian "Dzik" Graf pok. Tomasza "Chica" Galewskiego przez TKO, II runda, K1, małe rękawice
 • Kasia "Zajaffka" Kubiak pok. Wiolę Kotelecką jednogłośną decyzją sędziów, K1, małe rękawice
 • Rafał Pazik i Maciej "Wujek Samo Zło" Gnatowski pok. Łukasza "Kamerzystę" Wawrzyniaka i Łukasza "Magicala JR" Malankowskiego przez TKO
 • Ronaldo "Czarny Polak" Miranda i Hubert "Dredziasty" Węzka pok. Marka "Kirimasu" Jówkę i Patryka "Robaliniego" Śliwę przez TKO i dyskwalifikację ("Robaliniego")
Czy Prime MMA może dorównać popularnością Fame MMA?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.