Kapela od razu padł na deski. Ale to był dopiero początek. Brutalne kopnięcie

Jaś Kapela po raz kolejny na deskach. Tym razem na gali Prime 8 musiał uznać wyższość debiutanta Macieja "Kaczora BRS" Kaczmara. Atmosfera między tymi zawodnikami była bardzo napięta, przez co ich pojedynek był wyczekiwany przez wielu fanów. "Kaczor BRS" od początku zdominował rywala, aczkolwiek na początku drugiej rundy wykonał nieprzepisowe kopnięcie, za które został ukarany. To nie przeszkodziło mu w efektownym zwycięstwie.

Jaś Kapela kontra Maciej "Kaczor BRS" Kaczmar - na ten pojedynek czekało wielu fanów freak fightów. Debiutujący w tej formule "Kaczor BRS" szybko zaskarbił sobie sympatię kibiców. Między oboma zawodnikami było bardzo gorąco, na jednej z konferencji w kierunku Kapeli poleciały krzesła.

Zobacz wideo Feio oskarżony o mobbing! Odpowiedział dziennikarzowi

40-latek nie pozostał dłużny i podczas piątkowego ważenia prowokował rywala. Rzucał w jego kierunku... pieluchy, prowokował go też podczas programu "Zadyma 2.0". Kaczmar już tam chciał "wyjaśnić" sprawę, lecz powstrzymywała go ochrona.

Co za cios dla Jasia Kapeli. Absolutny debiutant triumfuje

Gdy zabrzmiał gong, "Kaczor BRS" od razu ruszył na rywala. W pierwszej rundzie zdominował go w parterze, a na początku drugiej Kapela znów szybko wylądował na macie. Tyle że w tym momencie jego rywal wykonał niedozwolony "soccer kick", co kosztowało go utratę dwóch punktów.

Jednak debiutant nie miał zamiaru czekać na werdykt sędziów. Dalej zaciekle nacierał na Kapelę, który nie raz był liczony. W końcu po tym, jak kolejny raz wylądował na deskach, zrezygnowany powiedział sędziemu, że nie wstanie. W efekcie jeszcze przed końcem drugiej rundy Kaczmar mógł się cieszyć z efektownego zwycięstwa w debiucie. Dla Kapeli to czwarta porażka w piątej walce freakfightowej, wygrał tylko w debiucie.

Prime MMA 8. Wyniki walk

 • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński pok. Arkadiusza Tańculę jednogłośną decyzją sędziów, boks, duże rękawice
 • Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk pok. Michała "Bagietę" Gorzelańczyka przez TKO, I runda, K1, duże rękawice
 • Paweł "Prezes" Jóźwiak pok. Jakuba "Japczana" Piotrowicza przez TKO, III runda, K1, małe rękawice
 • Finał Igrzysk Gladiatorów - zwycięzca: Rafał Pazik, boks, małe rękawice, 4 zawodników, każdy na każdego, możliwość dobijania
 • Jakub "Paramaxil" Frączek pok. Tomasza Olejnika przez TKO, I runda, MMA/K1/MMA
 • Maciej "Kaczor BRS" Kaczmar pok. Jasia Kapelę przez TKO, II runda, MMA/MMA/K1
 • Dominik Skowyra pok. Krystiana "Krychę UFC" Wilczaka jednogłośną decyzją sędziów, MMA
 • Sandra Smoroń i Aleksandra Daniel pok. Paulinę Porzucek i Karolinę Gackowską przez TKO, K1, małe rękawice
 • Przemysław "Kolar" Kolarczyk pok. Jakuba Lasika przez TKO, I runda - boks, małe rękawice (Kolar walczy ze związaną ręką)
 • Damian "Dzik" Graf pok. Tomasza "Chica" Galewskiego przez TKO, II runda, K1, małe rękawice
 • Kasia "Zajaffka" Kubiak pok. Wiolę Kotelecką jednogłośną decyzją sędziów, K1, małe rękawice
 • Rafał Pazik i Maciej "Wujek Samo Zło" Gnatowski pok. Łukasza "Kamerzystę" Wawrzyniaka i Łukasza "Magicala JR" Malankowskiego przez TKO
 • Ronaldo "Czarny Polak" Miranda i Hubert "Dredziasty" Węzka pok. Marka "Kirimasu" Jówkę i Patryka "Robaliniego" Śliwę przez TKO i dyskwalifikację ("Robaliniego")
Czy Jaś Kapela stoczy kolejną walkę w Prime MMA?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.