Nie płakał długo po rozwodzie. Ma nową dziewczynę. Zarabia 160 tys. dolarów miesięcznie

Ryan Garcia to amerykański pięściarz zawodowy. W 2021 roku posiadał tymczasowy tytuł mistrza federacji WBC w wadze lekkiej. W życiu prywatnym nie wiedzie mu się jednak najlepiej. Niedawno media informowały, że Garcia rozwiódł się ze swoją ukochaną, Andreą Celiną, z którą miał dwójkę dzieci. Dość szybko znalazł sobie pocieszenie i to w ramionach 25-latki, która zarabia ponad 637 tys. złotych miesięcznie. Czym się zajmuje?

Ryan Garcia to jeden z najpopularniejszych bokserów w wadze lekkiej. Amerykanin może pochwalić się bilansem 24-1. Jak dotąd, najlepszy okres kariery 26-latka przypadł w 2021 roku. Wówczas posiadał tymczasowy tytuł mistrza świata federacji World Boxing Council (WBC) w wadze lekkiej. W 2023 roku magazyn "The Ring" uznał go za czwartego najlepszego boksera na świecie w wadze lekkiej.

Zobacz wideo Borek zdradza kulisy walki Adamek vs Khalidov. "Nie chcieli blokować"

Burzliwe życie Ryana Garcii

Garcia, oprócz umiejętności bokserskich, jest znany z imprezowego stylu życia. Swego czasu został publicznie oskarżony o przyjmowanie kokainy, czemu zaprzeczył. W wieku 23 lat poślubił Andreę Celinę, popularną meksykańską influencerka fitness. Małżeństwo doczekało się dwójki dzieci: córki Beli i syna Henry'ego Leo. Ich małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu. Jak podaje "Daily Mail", pod koniec grudnia 2023 roku para złożyła pozew o rozwód do sądu z powodu "nieokreślonych różnic nie do pogodzenia". Kilka dni później sąd zakończył postępowanie i orzekł rozwód.

 

Oto nowa dziewczyna Ryana Garcii

Bokser nie płakał jednak zbyt długo po rozwodzie z influencerką. Dość szybko zapomniał o swojej byłej żonie i znalazł pocieszenie w ramionach Mikaely Testy - poinformował "Daily Mail Australia". Kobieta jest znaną australijską infuencerką. Jej konto na Instagramie cieszy się ogromną popularnością. Obecnie jej profil obserwuje ponad 936 tysięcy użytkowników, a liczba stale rośnie. 

 

Ponadto, 25-latka posiada profil na platformie Only Fans, gdzie publikuje treści dla dorosłych. Według doniesień medialnych, Testa zarabia na platformie ponad 160 tysięcy dolarów miesięcznie, co w przeliczeniu na polską walutę wynosi ponad 637 tys. złotych miesięcznie.

Jej aktywność na platformie Only Fans spotkała się ze zdecydowaną reakcją ze strony jej rodziny, o czym swego czasu opowiadała sama zainteresowana. "Rodzina wyparła się mnie i od tamtej pory ze mną nie rozmawia" - powiedziała, cytowana przez "Daily Mail".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.