Mamed Chalidow pławi się w luksusach. Tak wygląda jego rezydencja [WIDEO]

Mamed Chalidow to postać, której fanom sportów walki nie trzeba przedstawiać. Choć wielki mistrz KSW urodził się w stolicy Czeczenii, Groznym, to od lat mieszka i trenuje w Polsce. Gdzie dokładnie? Sportowiec posiada luksusową rezydencję w spokojnej okolicy niedaleko Olsztyna. Obok domu rozciąga się piękne jezioro, a sam Chalidow wie, jak korzystać z takich luksusów.

Mamed Chalidow to od lat jedna z największych gwiazd polskiego MMA. Zawodnik KSW do naszego kraju przyjechał jako 17-latek, gdy uciekał wraz z rodziną przed wojną w Czeczenii. Początkowo zamieszkał we Wrocławiu, ale szybko przeniósł się do Olsztyna, gdzie studiował oraz rozpoczął treningi zapasów i taekwondo. Dziś żyje z dala od wielkiego miasta. Tak wygląda jego wspaniała rezydencja na Mazurach.

Zobacz wideo Khalidov szczerze o walce z Adamkiem: To byłoby chamskie

Mamed Chalidow mieszka w bajkowej scenerii. Tak wygląda jego dom i najbliższa okolica

Wojownik MMA wraz z żoną Ewą mieszka w malowniczej okolicy niedaleko Olsztyna. Posiada piękny drewniany dom, położony na rozległej działce nad malowniczym jeziorem. Widok z jego okna aż zapiera dech. Chalidow sam korzysta z uroków natury i wolny czas spędza na wędkowaniu.

 

Wnętrze domu możemy zobaczyć na zdjęciach, jakie Chalidow publikuje na Instagramie. Łatwo jest się przekonać, że lubi spędzać czas w przestronnym salonie. Uwagę zwracają przede wszystkim duże okna i wyjście na taras. Pomieszczenie jest bardzo jasne, a klimatu dodają mu stylowe meble.

 

Mamed Chalidow opływa w luksusy. Pokazał, jak mu się mieszka

Z drugiej strony domu Chalidow ma wyjście do niewielkiego ogrodu. Widzimy też, że jedna ze ścian wyłożona jest kamiennymi cegłami, a zawieszony jest na niej ogromny telewizor. Sportowiec pochwalił się też specjalistycznym sprzętem, w którym może się zrelaksować i zregenerować po ciężkim treningu. Ten z kolei zdarza mu się odbywać przed domem, czy to w ogrodzie, czy też pod daszkiem, gdzie zawiesił sobie worek treningowy.

 
 

Okazuje się również, że wielką pasją Chalidowa, poza wędkarstwem, są także koty. Ma ich w domu co najmniej kilka. Na Instagramie możemy znaleźć filmiki, na których bawi się z nimi, leżąc wygodnie na kanapie czy zdjęcia, jak czule przytula zwierzaki.

 

Na wszystko to Chalidow zapracował, dzięki wieloletnim występom w oktagonie. W KSW zdobywał mistrzowskie pasy w wadze półciężkiej (2009-2011) oraz w wadze średniej (2015-2018 i 2020-2021). Łącznie stoczył 47 walk, z czego 37 wygrał.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.