KSW Epic już dzisiaj! Gdzie obejrzeć walkę Adamek - Khalidov? [TRANSMISJA NA ŻYWO, KARTA WALK]

Tomasz Adamek kontra Mamed Chalidow - ta walka rozbudza wyobraźnię kibiców w całej Polsce. Dwie legendy sportów walki zmierzą się w formule bokserskiej już w sobotę 24.02 na gali XTB KSW Epic w Gliwicach. Gdzie i o której godzinie można będzie obejrzeć walkę Adamek - Chalidow? Jak i za ile wykupić PPV? Uwaga! Transmisję przeprowadzi inna platforma niż dotychczas. Transmisja na żywo, stream, PPV.

Gala XTB KSW Epic zbliża się wielkimi krokami. W sobotni wieczór fani zgromadzeni Arenie Gliwice zobaczą 11 fascynujących pojedynków, w tym ten jeden najbardziej wyczekiwany - Tomasz Adamek - Mamed Chalidow. Wszystko to z okazji 20-lecia istnienia federacji.

Zobacz wideo Adamek: Dostałem dobrą ofertę i wróciłem do pracy

Kiedy Adamek walczy z Mamedem? Gdzie obejrzeć KSW Epic 24.02?

Walka wieczoru odbędzie się w formule bokserskiej, tyle że w oktagonie na dystansie sześciu rund. Teoretycznie powinno to premiować Tomasza Adamka, byłego mistrza świata federacji IBF i IBO w wadze junior ciężkiej. Dla pięściarza z Żywca będzie to jednak powrót do sportu po ponad pięcioletniej przerwie. Ostatnią walkę stoczył w październiku 2018 r. w Chicago, kiedy to przegrał a Amerykaninem Jarrellem Millerem.

Chalidow jest od 47-letniego Adamka cztery lata młodszy i w ostatnich latach regularnie wychodził do klatki. Na jego niekorzyść przemawia z kolei zerowe doświadczenie w boksie. Wynik walki wydaje się zatem nieprzewidywalny. Ponadto na gali zobaczymy m.in. interesujące starcie Phila De Friesa z Joshem Barnettem czy turniej o mistrzowskiego w wadze półciężkiej.

Karta walk: 

  • 98.9 kg: Mamed Chalidow - Tomasz Adamek
  • 93 kg: Finał turnieju mistrzowskiego w wadze półciężkiej
  • Waga open: Phil De Fries vs Josh Barnett
  • 65.8 kg: Michał Królik - Vaclav Sivak
  • 93 kg: Rafał Haratyk - Marcin Wójcik - półfinał turnieju mistrzowskiego w wadze półciężkiej
  • 93 kg: Damian Piwowarczyk - Kleber Silva - półfinał turnieju mistrzowskiego w wadze półciężkiej
  • 93 kg: Ivan Erslan - Bogdan Gnidko 
  • 120.2 kg: Darko Stosić - Matheus Scheffel
  • 82.1 kg: Konrad Rusiński - Muslim Tulshaew
  • 70.3 kg: Piotr Kacprzak - Adam Brysz 

KSW Epic: Adamek - Chalidow. Gdzie obejrzeć walkę Adamek - Khalidov? Kiedy Adamek walczy z Mamedem? Jak wykupić? [TRANSMISJA DZISIAJ, STREAM ONLINE, KARTA WALK, PPV]

Gala XTB KSW Epic odbędzie się w sobotę 24 lutego w Arenie Gliwice. Początek o godz. 19:00. Walka Tomasza Adamka z Mamedem Chalidowem zaplanowana jest jako ostatnia. Tym razem transmisja nie będzie dostępna - tak jak poprzednio - na platformie Viaplay, ale w Canal+ Online. Aby obejrzeć galę, należy najpierw wejść na stronę canalplus.com i wykupić jeden z proponowanych pakietów w cenie 39,99 zł lub 59,99. Istnieje również możliwość wykupienia PPV na stronie kswtv.com - w zależności od wybranego pakietu cena wynosi 40,99 zł bądź 45,99 zł.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.