Wawrzyniak? On nie jest cienki! Znakomity debiut. Hajto na deskach

Jakub Wawrzyniak w absolutnym debiucie w formule MMA otrzymał okazję do sprawdzenia się w main evencie podczas Clout MMA 3. Naprzeciw byłemu piłkarzowi Legii Warszawa stanął Tomasz Hajto, szukający pierwszego zwycięstwa w organizacji. Jak się jednak okazało, debiutant dał swojemu starszemu przeciwnikowi lekcję. - Wszystkiego się spodziewałem w tej walce - mówił Wawrzyniak tuż po walce.

Tomasz Hajto zadebiutował w formule MMA 29 w sierpniu tego roku, gdzie przegrał ze Zbigniewem Bartmanem przez duszenie zza pleców. W jego drugiej walce, a konkretniej w main evencie podczas Clout MMA 3, rywalem był absolutny debiutant, czyli Jakub Wawrzyniak. - Zobaczyłem, że to fajne show. Kiedy dostałem pierwszy telefon z propozycją, odpowiedziałem, że to absolutnie nie mój świat. Ale poszedłem na trening i ponownie poczułem duszę sportowca - opowiadał były reprezentant Polski w wywiadzie dla "Super Expressu".

Zobacz wideo Zaskakujący prezent na urodziny. Salahdine Parnasse rusza po trzeci pas

Wawrzyniak znakomicie debiutuje w Clout MMA. Hajto regularnie obalany

Hajto rozpoczął walkę od frontowego uderzenia, czym chciał zaznaczyć swoją inicjatywę. Wawrzyniak długo nie zadawał ciosu, ale potem przypadkowo trafił rywala palcem w oko. Hajto potem odpowiedział mocnym low kickiem i wszedł w wymianę. Wawrzyniak odpowiedział mocnym prawym sierpowym, co zachwiało jego rywalem. Na minutę przed końcem Wawrzyniak znów trafił prawym, po czym Hajto upadł na matę. Finalnie po liczeniu się podniósł i kontynuował pojedynek.

Na starcie drugiej rundy Wawrzyniak posłał kolejny prawy sierpowy i Hajto znów upadł na deski. Debiutant obalał rywala z łatwością i po kolejnym obaleniu mógł się cieszyć z wygranej przez TKO.

- Wszystkiego się spodziewałem w tej walce. Nie wszedłem dobrze w drugą rundę, przetrwałem gorsze momenty, a potem poszło - mówił Wawrzyniak w wywiadzie w oktagonie. - Można krytykować, czy ktoś umie walczyć, czy nie, ale trzeba mieć trochę jaj, żeby tutaj wejść. Nie jesteśmy zawodowcami w tym, tylko byłymi piłkarzami - dodał Hajto.

CLOUT MMA 3 - lista walk:

  • Tomasz "Gianni" Hajto vs. Jakub Wawrzyniak (K-1, małe rękawice) - wygrana Wawrzyniaka przez TKO
  • Denis "Bad Boy" Załęcki vs. Natan "Bóg Estetyki" Marcoń lub Natan "Bóg Estetyki" Marcoń vs. Denis Labryga
  • Denis "Bad Boy" Załęcki vs. Patryk "Wielki Bu" Masiak (K-1, małe rękawice)
  • Marcin "El Testosteron" Najman vs. Adrian Cios (MMA) - Zwycięstwo Ciosa przez dyskwalifikację Najmana (ciosy w tył głowy)
  • Zbigniew Bartman vs. Błażej Augustyn (MMA) - wygrana Bartmana przez TKO w I rundzie
  • Wojciech "Rekordzista" Sobierajski vs. Grzegorz "Szuli" Szulakowski (Boks, małe rękawice) - zwycięstwo Sobierajskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
  • Marianna "Hipokrytka" Schreiber vs. Monika "Najlepsza Polska Dziennikarka" Laskowska (K-1, małe rękawice) - wygrana Schreiber przez jednogłośną decyzję sędziów
  • Marcin Siwy vs. Wasyl "Vasyl" Hałycz (Boks, małe rękawice) - wygrana Siwego przez TKO (lekarz nie dopuścił Hałycza do ostatniej rundy)
  • Mateusz "Mavs" Szczypior i Krystian "Świstak" Bajor vs. Alan "Antena" Stępień i Fabian "Banersky" Baner (K-1, małe rękawice) - Szczypior i Bajor wygrali przez podwójne TKO
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.