Tyle Sebastian Fabijański zarobił w FAME MMA. To się nie mieści w głowie!

To prawdopodobnie koniec Sebastiana Fabijańskiego we freak figtach. W sobotni wieczór po raz kolejny skompromitował się w FAME MMA. Jego walka z Sylwestrem Wardęgą trwała zaledwie 10 sekund. Dwa ciosy wystarczyło, by aktor położył się na ziemię i przestał walczyć. Jego bilans to trzy porażki i niewiele ponad 90 sekund spędzonych łącznie w oktagonie. Ile Fabijański zarobił za te walki?

To miał być wielki hit gali FAME MMA. Sebastian Fabijański w parze z Tomaszem Olejnikiem mierzyli się w walce z Wojciechem Golą i Sylwestrem Wardęga. Walka zakończyła się kompromitacją Sebastiana Fabijańskiego. O ile Olejnik postawił się Goli, to pojedynek aktora z youtuberem wyglądał komicznie. Fabijański nie chciał walczyć, przyjął dwa niezbyt mocne ciosy - z tego jeden nieprzepisowy (walka była zakontraktowana w boksie). Ostatecznie po kilku minutach, kulejąc, wyszedł z oktagonu.

Zobacz wideo Na co Fabijański przeznaczy kwotę z Fame MMA? "Im mniej mówię, tym lepiej dla mnie"

Fabijański kończy z FAME MMA. Ośmieszony w ostatniej walce!

Na aktora spadły gromy. Jego "występ" skomentował m.in. były współwłaściciel federacji Michał "Boxdel" Baron. "Masz rekordowe 5 cyfr na sekundę, biorąc pod uwagę, że średnio na walkę spędziłeś 30 sekund w klatce. Tomek, fajnie ze jak facet wyszedłeś, a Ty Sebek… Ty dobrze wiedziałeś, co chcesz zrobić juz kiedy wychodziłeś do klatki. Motywowałem Cię, żebyś nie skasztanił i dał ludziom widowisko, szkoda, ale widocznie to nie dla ciebie" - napisał na Twitterze. 

Wiele wskazuje na to, że dla Fabijańskiego była to ostatnia walka we freak fightach. - Moje życie to film. Tam oddycham, tutaj się duszę. No, chyba że wrócę na jakieś szopki na konferencjach, czyli będę robić to, co umiem i czym się zajmuję, za co ludzie mnie jednak lubią i szanują - mówił po walce.

Ile zarabia Fabijański w FAME MMA? Kosmiczna kasa

Sportowo dla Fabijańskiego udział we freak fightach zakończył się kompromitująco. Łącznie (w trzech walkach) spędził w oktagonie 93 sekund. Pobyt w FAME MMA był dla niego jednak strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o zarobki. Kilka miesięcy ujawniono jego kontrakt. Według medialnych doniesień Fabijański za walkę dostaje około 500 tys. zł, co oznacza, że na jego konto wpłynęło 1,5 mln zł. Według tych danych można wyliczyć, że za każdą sekundę w oktagonie zarobił ponad 16 tys. zł.

Fame MMA Reborn. Kto wygrał? Wyniki walk:

 • Wojciech Gola i Sylwester Wardęga pok. Sebastiana Fabijańskiego i Tomasz Olejnika - walka wieczoru, boks, małe rękawice, starcie 2 na 2
 • Patryk "Bandura" Bandurski pok. Piotra Szeligę jednogłośną decyzją sędziów, boks, małe rękawice
 • Adrian "Polak" Polański pok. Natana "Boga Estetyki" Marconia przez TKO (niskie kopnięcia), I runda, K-1/MMA, małe rękawice
 • Norman "Stormin" Parke pok. Macieja "Stricza" Sulęckiego niejednogłośną decyzją sędziów, boks/K-1, małe rękawice
 • Amadeusz "Ferrari" Roślik pok. Kornela "Koro" Regela jednogłośną decyzją sędziów, boks, małe rękawice
 • Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk pok. Norberta "Disa" Gierczaka przez TKO, I runda, MMA
 • Michał "Wampir" Pasternak pok. Dominika "Japońskiego Drwala" Zadorę niejednogłośną decyzją sędziów, boks, małe rękawice
 • Elizabeth "Lizi" Anorue pok. Natalię "Navcię" Korgol przez jednogłośną decyzje sędziów, K-1, małe rękawice
 • Grzegorz "Greg" Gancewski pok. Jakuba "Maślanę" Maślankę przez poddanie (duszenie zza pleców), II runda, MMA
 • Jakub "Guzik" Szymański pok. Adama "Adam Security" Bartfaia przez TKO (ciosy w parterze), I runda, MMA
 • Weronika Malinowska pok. Igę Kozińską jednogłośną decyzją sędziów, K-1, małe rękawice
 • Marcin "Polish Zombie" Wrzosek pok. Tomasza "Zadymę" Gromadzkiego jednogłośną decyzją sędziów, K-1, małe rękawice
Więcej o:
Copyright © Agora SA