Boxdel podsumował żenadę Fabijańskiego. "Dobrze wiedziałeś"

Sebastian Fabijański znów żenująco zaprezentował się w klatce. Na sobotniej gali Fame MMA Reborn przegrał w zaledwie 11 sekund i został najgorszym freak fighterem w całym kraju, wykorzystując lukę w przepisach do przerwania walki. Najpierw wygwizdali go kibice, a teraz podsumował jeden ze współwłaścicieli federacji Michał "Boxdel" Baron. "Dobrze wiedziałeś, co chcesz zrobić już kiedy wychodziłeś do klatki" - napisał.

W sobotę 9 grudnia w Łodzi odbyła się gala Fame MMA Reborn, czyli odrodzenie, które mieliśmy zobaczyć m.in. w walce wieczoru, której stawką był umowny tytuł najgorszego freak fightera w Polsce. Zmierzyli się o niego Tomek Olejnik, Sylwester Wardęga i Sebastian Fabijański, mający przed starciem kolejno pięć, oraz po dwie porażki, a także wspomagający Wardęgę Wojciech Gola - jeden ze współwłaścicieli Fame. Mało prestiżowy tytuł trafił do Fabijańskiego w dość żenujących okolicznościach. 

Zobacz wideo Maciej Kot przed zawodami Pucharu Świata w Klingenthal: Mam miłe wspomnienia z tą skocznią

Michał "Boxdel" Baron podsumował Sebastiana Fabijańskiego po żenadzie w Fame MMA

W walce dwóch na dwóch Fabijański wystąpił w parze z Olejnikiem, ale nieszczególnie mu pomógł. Już po 10 sekundach padł na matę, a Wardęga lekko uderzył go w parterze. Youtuber został zdyskwalifikowany, ponieważ starcie obywało się na zasadach boksu, a aktor zwijał się z bólu. Raz trzymał się za kolano, raz za ucho, a kolejny za oko i stwierdził, że nie jest w stanie kontynuować walki. 

Fabijański w federacji Fame przegrał już po raz trzeci, ponieważ Gola łatwo poradził sobie z Olejnikiem. Łącznie aktor spędził w klatce około 90 sekund i za każdym razem zaprezentował się fatalnie. Jego występy wymownie skomentował Michał "Boxdel" Baron, czyli jeden ze współwłaścicieli.

"Fabiś wyr*** na hajs federacje. Masz rekordowe 5 cyfr na sekundę, biorąc pod uwagę, że średnio na walkę spędziłeś 30 sekund w klatce" - napisał "Boxdel", nawiązując do wysokiej gaży i żałosnych występów aktora w klatce. 

Dalej współwłaściciel federacji zarzucił aktorowi celową porażkę. "Ty dobrze wiedziałeś, co chcesz zrobić już kiedy wychodziłeś do klatki. Motywowałem Cię, żebyś nie skasztanił i dał ludziom widowisko, szkoda, ale widocznie to nie dla ciebie" - podsumował. 

Sebastian Fabijański opuścił klatkę przy akompaniamencie gwizdów kibiców, za walki zarobił po kilkaset tysięcy złotych i przegrał po raz trzeci. Być może była to już jego ostatnia potyczka w formule MMA i po takim zachowaniu federacje Fame nie będzie chciała kontynuować z nim współpracy. 

Fame MMA Reborn - wyniki walk:

 • Wojciech Gola i Sylwester Wardęga pok. Sebastiana Fabijańskiego i Tomasz Olejnika - walka wieczoru, boks, małe rękawice, starcie 2 na 2
 • Patryk "Bandura" Bandurski pok. Piotra Szeligę jednogłośną decyzją sędziów, boks, małe rękawice
 • Adrian "Polak" Polański pok. Natana "Boga Estetyki" Marconia przez TKO (niskie kopnięcia), I runda, K-1/MMA, małe rękawice
 • Norman "Stormin" Parke pok. Macieja "Stricza" Sulęckiego niejednogłośną decyzją sędziów, boks/K-1, małe rękawice
 • Amadeusz "Ferrari" Roślik pok. Kornela "Koro" Regela jednogłośną decyzją sędziów, boks, małe rękawice
 • Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk pok. Norberta "Disa" Gierczaka przez TKO, I runda, MMA
 • Michał "Wampir" Pasternak pok. Dominika "Japońskiego Drwala" Zadorę niejednogłośną decyzją sędziów, boks, małe rękawice
 • Elizabeth "Lizi" Anorue pok. Natalię "Navcię" Korgol przez jednogłośną decyzje sędziów, K-1, małe rękawice
 • Grzegorz "Greg" Gancewski pok. Jakuba "Maślanę" Maślankę przez poddanie (duszenie zza pleców), II runda, MMA
 • Jakub "Guzik" Szymański pok. Adama "Adam Security" Bartfaia przez TKO (ciosy w parterze), I runda, MMA
 • Weronika Malinowska pok. Igę Kozińską jednogłośną decyzją sędziów, K-1, małe rękawice
 • Marcin "Polish Zombie" Wrzosek pok. Tomasza "Zadymę" Gromadzkiego jednogłośną decyzją sędziów, K-1, małe rękawice
Więcej o:
Copyright © Agora SA