Kosecki wszedł do klatki Fame MMA. I się zaczęło. "Nie wyjdziesz stąd żywy"

Jakub Kosecki będzie nowym zawodnikiem Fame MMA. I to lada chwila, bo w sobotę federacja poinformowała, że były piłkarz m.in. Legii Warszawa i Śląska Wrocław zawalczy już na lutowej gali w Krakowie.

- Myślę, że byłbym w stanie zrobić zaj***ste show na konferencjach i w klatce - zapewniał kilka miesięcy temu Jakub Kosecki, który już od jakiegoś czasu pojawiał się na freak fightowych galach. Nie inaczej było w sobotę w Łodzi, gdzie odbyła się gala Fame MMA Reborn.

Zobacz wideo Jak Marta Linkiewicz trafiła do Fame MMA? "Myślałem, że to będzie strata czasu"

Kosecki już w trakcie gali był pokazywany kilkukrotnie przez realizatora na trybunach, ale tuż przed walką wieczoru został też wywołany do oktagonu. Po to, by przywitać się z publicznością już nie tylko jako piłkarz, ale też przyszły freak fighter. I to w niedalekim czasie, bo Kosecki ma zawalczyć już na jubileuszowej gali Fame MMA 20, która w lutym odbędzie się w Krakowie.

Kosecki podpisał kontrakt z Fame MMA. "Nie mogliście lepiej trafić"

- Chcieliście show i nie mogliście lepiej trafić. Już w życiu uciszałem niejeden sektor i z wielką przyjemnością uciszę kolejny - powiedział Kosecki, który szybko został zwyzywany przez sektor Patryka "Bandury" Bandurskiego, gdzie obecni byli też kibice Łukasza "Tuszola" Tuszyńskiego. Również popularnego streamera, który w sobotę też wszedł do oktagonu, by zrobić tzw. face to face z Koseckim. - Będziesz miał problem - straszył Kosecki "Tuszola", ale ten też nie pozostawał mu dłużny. - Chcesz wejść do internetu, lepiej się przeżegnaj, bo nie wyjdziesz stąd żywy - odgryzał mu się po face to face Tuszol.

Kosecki w sierpniu skończył 33 lata. To były pięciokrotny reprezentant Polski oraz skrzydłowy m.in. Legii Warszawa, Śląska Wrocław czy Lechii Gdańsk. Wciąż grywa w piłkę, ale już bardziej rekreacyjnie, bo występuje w czwartoligowym klubie KTS Weszło założonym przez dziennikarza Krzysztofa Stanowskiego.

Fame MMA Reborn - wyniki walk:

 • Wojciech Gola i Sylwester Wardęga pok. Sebastiana Fabijańskiego i Tomasz Olejnika - walka wieczoru, boks, małe rękawice, starcie 2 na 2
 • Patryk "Bandura" Bandurski pok. Piotra Szeligę jednogłośną decyzją sędziów, boks, małe rękawice
 • Adrian "Polak" Polański pok. Natana "Boga Estetyki" Marconia przez TKO (niskie kopnięcia), I runda, K-1/MMA, małe rękawice
 • Norman "Stormin" Parke pok. Macieja "Stricza" Sulęckiego niejednogłośną decyzją sędziów, boks/K-1, małe rękawice
 • Amadeusz "Ferrari" Roślik pok. Kornela "Koro" Regela jednogłośną decyzją sędziów, boks, małe rękawice
 • Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk pok. Norberta "Disa" Gierczaka przez TKO, I runda, MMA
 • Michał "Wampir" Pasternak pok. Dominika "Japońskiego Drwala" Zadorę niejednogłośną decyzją sędziów, boks, małe rękawice
 • Elizabeth "Lizi" Anorue pok. Natalię "Navcię" Korgol przez jednogłośną decyzje sędziów, K-1, małe rękawice
 • Grzegorz "Greg" Gancewski pok. Jakuba "Maślanę" Maślankę przez poddanie (duszenie zza pleców), II runda, MMA
 • Jakub "Guzik" Szymański pok. Adama "Adam Security" Bartfaia przez TKO (ciosy w parterze), I runda, MMA
 • Weronika Malinowska pok. Igę Kozińską jednogłośną decyzją sędziów, K-1, małe rękawice
 • Marcin "Polish Zombie" Wrzosek pok. Tomasza "Zadymę" Gromadzkiego jednogłośną decyzją sędziów, K-1, małe rękawice
Więcej o:
Copyright © Agora SA