Takiej awantury na Fame MMA jeszcze nie było! Ale dymy. Zaczęło się przed gongiem

Tylu złych emocji wokół jednego starcia nie było już od dawna. Przekroczone zostały nawet "normy" FAME MMA. Walka Adriana Polaka z Natanem Macroniem miała podsumować ich medialny konflikt. No i gorąco zrobiło się jeszcze przed pierwszym gongiem, gdy obaj rzucili się sobie do gardeł.

W FAME MMA walka jest najczęściej tylko zwieńczeniem medialnego konfliktu, wisienką na torcie. Starcia bywają zdecydowanie mniej istotne niż to, co się dzieje wcześniej, czyli na konferencjach prasowych i w programach promujących galę. I właśnie dlatego, na ostatniej prostej przed sobotnią galą, doszło do dużych zmian na karcie walk. 

Zobacz wideo Hitowa walka Adamka? Rzucił mu wyznanie

Pierwotnie kibice mieli zobaczyć starcie dwóch fanów kulturystyki Jakuba Maślanki z Natanem Macroniem. No i walkę Grzegorza "Grega" Gancewskiego, żartownisia z X (dawny Twitter), z Adrianem Polańskim, doświadczonym freakiem. Ale w międzyczasie dochodziło do dużych kłótni między Polakiem a Natanem, więc FAME uznało, że oni się ze sobą zmierzą, a Maślanka zawalczy z innym debiutantem - "Gregiem".

Ta walka nie miała większego sensu, bo Polak to weteran FAME MMA, a Natan nie potrafi nic, jest po prostu duży i lubi wszystkich wyzywać. Gorąco było tuż przed samą walką, gdy zawodnicy pojawili się już w klatce, ale sędzia jeszcze nie rozpoczął walki, a ochroniarze musieli już rozdzielać zawodników. Ostatecznie nad sytuacją udało się zapanować. A gdy już usłyszeliśmy gong, to w klatce rządził tylko Polak, który z łatwością obkopywał nogę wykroczną Natana, a także regularnie karcił go ciosami bokserskimi. Macroń nie dotrwał do końca I rundy, a sędzia już przerwał walkę, bo Natan nie był w stanie stać o własnych siłach.

Po walce Natan wyzwał na pojedynek Piotra Szeligę, ale taka walka tym bardziej nie ma sensu. Chyba że Natan po prostu liczy na kolejne kontuzje.

Fame MMA Reborn - wyniki walk:

 • Wojciech Gola i Sylwester Wardęga pok. Sebastiana Fabijańskiego i Tomasz Olejnika - walka wieczoru, boks, małe rękawice, starcie 2 na 2
 • Patryk "Bandura" Bandurski pok. Piotra Szeligę jednogłośną decyzją sędziów, boks, małe rękawice
 • Adrian "Polak" Polański pok. Natana "Boga Estetyki" Marconia przez TKO (niskie kopnięcia), I runda, K-1/MMA, małe rękawice
 • Norman "Stormin" Parke pok. Macieja "Stricza" Sulęckiego niejednogłośną decyzją sędziów, boks/K-1, małe rękawice
 • Amadeusz "Ferrari" Roślik pok. Kornela "Koro" Regela jednogłośną decyzją sędziów, boks, małe rękawice
 • Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk pok. Norberta "Disa" Gierczaka przez TKO, I runda, MMA
 • Michał "Wampir" Pasternak pok. Dominika "Japońskiego Drwala" Zadorę niejednogłośną decyzją sędziów, boks, małe rękawice
 • Elizabeth "Lizi" Anorue pok. Natalię "Navcię" Korgol przez jednogłośną decyzje sędziów, K-1, małe rękawice
 • Grzegorz "Greg" Gancewski pok. Jakuba "Maślanę" Maślankę przez poddanie (duszenie zza pleców), II runda, MMA
 • Jakub "Guzik" Szymański pok. Adama "Adam Security" Bartfaia przez TKO (ciosy w parterze), I runda, MMA
 • Weronika Malinowska pok. Igę Kozińską jednogłośną decyzją sędziów, K-1, małe rękawice
 • Marcin "Polish Zombie" Wrzosek pok. Tomasza "Zadymę" Gromadzkiego jednogłośną decyzją sędziów, K-1, małe rękawice
Więcej o:
Copyright © Agora SA