Potężne otwarcie gali Fame MMA. Od razu zalał się krwią. "To była wojna"

- To było nieintencjonalne - rozkładał ręce Marcin Wrzosek, który nieprzepisowo uderzył głową Tomasza "Zadymę" Gromadzkiego w pierwszej walce na gali Fame MMA Reborn.

- Drugiej walki nie będzie - rzucił Marcin Wrzosek na piątkowym ważeniu. - Tak się boisz? - zapytał go od razu Tomasz "Zadyma" Gromadzki. - Nie, po prostu przynudzasz - odpowiedział Wrzosek i po chwili zapowiedział rywalowi, że czeka go "huczny wpier...". To była walka, która otwierała sobotnią galę Fame MMA Reborn. Celowo, o czym wspominali nawet sami zawodnicy - obaj zawodowcy, doświadczeni w sportach walki - którzy swoim poziomem mieli jeszcze przyciągnąć widzów z YouTube'a do zakupu PPV.

Zobacz wideo Jak Marta Linkiewicz trafiła do Fame MMA? "Myślałem, że to będzie strata czasu"

No i chyba przyciągnęli, bo to była dobra walka - w formule K-1. Obaj się nie zatrzymywali, choć to Wrzosek lepiej zaczął ten pojedynek - od niskich kopnięć i kolan na korpus. - Widać, że obaj chcą iść na wojnę - zwracali uwagę komentatorzy pod koniec pierwszej rundy.

"To jest prawdziwy wojownik"

A później przyszła druga runda, która zaczęła się od uderzenia głową Wrzoska. - To było nieintencjonalne - od razu zaczął rozkładać ręce Wrzosek. Może i tak, ale "Zadyma" od razu zalał się krwią. W oktagonie pojawił się lekarz, który przez kilka minut opatrywał twarz Gromadzkiego.

- To jest prawdziwy wojownik - chwalili "Zadymę" komentatorzy, który wrócił do walki. Ta potrwała na pełnym dystansie trzech rund, choć ta ostatnia była już zdecydowanie pod dyktando Wrzoska, który skutecznie punktował i wygrał z Gromadzkim jednogłośną decyzją sędziów. -  Lepszego otwarcia chyba sobie nie mogliście wymarzyć. Podobało się? - krzyczał po zwycięstwie do mikrofonu Wrzosek, który przeprosił "Zadymę" za faul i po chwili wyzwał do kolejnej walki Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego.

Fame MMA Reborn - wyniki walk:

 • Wojciech Gola i Sylwester Wardęga pok. Sebastiana Fabijańskiego i Tomasz Olejnika - walka wieczoru, boks, małe rękawice, starcie 2 na 2
 • Patryk "Bandura" Bandurski pok. Piotra Szeligę jednogłośną decyzją sędziów, boks, małe rękawice
 • Adrian "Polak" Polański pok. Natana "Boga Estetyki" Marconia przez TKO (niskie kopnięcia), I runda, K-1/MMA, małe rękawice
 • Norman "Stormin" Parke pok. Macieja "Stricza" Sulęckiego niejednogłośną decyzją sędziów, boks/K-1, małe rękawice
 • Amadeusz "Ferrari" Roślik pok. Kornela "Koro" Regela jednogłośną decyzją sędziów, boks, małe rękawice
 • Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk pok. Norberta "Disa" Gierczaka przez TKO, I runda, MMA
 • Michał "Wampir" Pasternak pok. Dominika "Japońskiego Drwala" Zadorę niejednogłośną decyzją sędziów, boks, małe rękawice
 • Elizabeth "Lizi" Anorue pok. Natalię "Navcię" Korgol przez jednogłośną decyzje sędziów, K-1, małe rękawice
 • Grzegorz "Greg" Gancewski pok. Jakuba "Maślanę" Maślankę przez poddanie (duszenie zza pleców), II runda, MMA
 • Jakub "Guzik" Szymański pok. Adama "Adam Security" Bartfaia przez TKO (ciosy w parterze), I runda, MMA
 • Weronika Malinowska pok. Igę Kozińską jednogłośną decyzją sędziów, K-1, małe rękawice
 • Marcin "Polish Zombie" Wrzosek pok. Tomasza "Zadymę" Gromadzkiego jednogłośną decyzją sędziów, K-1, małe rękawice
Więcej o:
Copyright © Agora SA