O której Fame MMA Reborn? Gdzie oglądać? Ile kosztuje PPV? [TRANSMISJA NA ŻYWO, KARTA WALK]

Najbliższa gala Fame MMA Reborn zapowiada się niezwykle emocjonująco. W oktagonie znów pojawią się przede wszystkim internetowi celebryci, którzy spróbują swoich sił w sportach walki. Dla niektórych będzie to debiut w klatce. Zaledwie dzień przed walką dwóch zawodników nie wytrzymało emocji, tocząc bójkę podczas ważenia. Kto walczy na Fame MMA Reborn? Kiedy gala? Ile kosztuje PPV? Transmisja na żywo, live. Karta walk.

Fame MMA nie zwalnia tempa. W grudniu fanów freak fightów czeka kolejna gala, tym razem pod szyldem Reborn. Do walki ponownie staną influencerzy i youtuberzy, którzy chcą wyjaśnić swoje konflikty przy pomocy sportu. Oprócz nich w oktagonie pojawią się również sportowcy, tacy jak chociażby Norman Parke - były zawodnik UFC.

Zobacz wideo Joanna Jędrzejczyk zapowiada starty w nowej dyscyplinie!

Zawodnicy starli się dzień przed galą. Sceny podczas ważenia

Zaledwie kilka dni przed galą Fame MMA Reborn organizatorzy poinformowali o zmianach w karcie walk, które nie do końca spodobały się kibicom. Pierwotnie w Atlas Arenie w Łodzi Jakub Maślanka miał zmierzyć się z Natanem "Bogiem Estetyki" Marconiem. W kolejnej walce na Grzegorza "Grega" Gancewskiego, popularnego twórcy na portalu X (dawniej Twitter), czekał Adrian "Polak" Polański. Okazało się, że w tym czasie powstał nowy, gorętszy konflikt, przez co nastąpiła "podmianka".

"Każdy, kto śledzi postać Boga Estetyki, wie, jaka jest geneza konfliktu z weteranem freakowych pojedynków - Polakiem. Tu nie było innej opcji niż postawienie tych dwóch Panów naprzeciw siebie w oktagonie FAME [...] Drugą zmianą jest pojedynek Grega z Maślaną. Dwaj debiutanci będą mieli okazję stanąć naprzeciwko siebie" - informowała federacja.

Konflikt Marconia i Polańskiego jest na tyle duży, że obaj influencerzy starli się już podczas ważenia i treningu dla mediów. - Zamknij pysk - powiedział "Bóg Estetyki". I się zaczęło. "Polak" zerwał się z miejsca i wyprowadził kilka ciosów. W efekcie Marcoń wyszedł z ważenia z rozciętym nosem. Z nieoficjalnych informacji wynika, że organizacja nałoży karę na freak fightera, który nie potrafił trzymać emocji na wodzy.

Oprócz tego do walki ponownie stanie Sebastian Fabijański, który do tej pory w spektakularny sposób przegrał dwa pojedynki. Ciekawie zapowiada się również starcie 2vs2, w którym udział wezmą znani twórcy internetowi.

Kartka walk Fame MMA Reborn:

 • Sylwester Wardęga i Wojciech Gola vs. Sebastian Fabijański i Tomasz Olejnik - walka wieczoru, boks, małe rękawice (starcie 2vs2)
 • Piotr Szeliga vs. Patryk "Bandura" Bandurski - boks, małe rękawice,
 • Maciej "Striczu" Sulęcki vs. Norman "Stormin" Parke - boks/K-1, małe rękawice,
 • Kornel "Koro" Regel vs. Amadeusz "Ferrari" Roślik - MMA,
 • Norbert "Dis" Gierczak vs. Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczak - MMA,
 • Dominik "Japoński Drwal" Zadora vs. Michał "Wampir" Pasternak - boks, małe rękawice,
 • Natalia "Navcia" Korgol vs. Elizabeth "Lizi" Anoru - K-1, małe rękawice,
 • Grzegorz "Greg" Gancewski vs. Jakub "Maślana" Maślanka
 • Adrian "Polak" Polański vs. Natan "Bóg Estetyki" Marcoń
 • Iga Kozińska vs. Weronika Malinowska - K-1, małe rękawice,
 • Tomasz "Zadyma" Gromadzki vs. Marcin "Polish Zombie" Wrzosek - K-1, małe rękawice.

Fame MMA Reborn. Kiedy gala? kto walczy? Ile kosztuje PPV? [TRANSMISJA NA ŻYWO, STREAM]

Galę Fame MMA Reborn zaplanowano na sobotę 9 grudnia. Wydarzenie odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Transmisja będzie dostępna tylko po wykupieniu internetowego pakietu PPV, który można nabyć od 34,99 zł. Początek o godz. 19:30.

Więcej o:
Copyright © Agora SA