Grabara odpowiedział na wpis zawodnika FAME MMA

24-letni Kamil Grabara to przyszłość reprezentacji Polski, ale piłka nożna to nie jedyna jego pasja. Bramkarz Kopenhagi uważnie śledzi także sporty walki, który z roku na rok cieszą się dużo większym zainteresowaniem. W środę wieczorem mierzył się na boisku z Harrym Kane'em, a po meczu wsparł na Twitterze jednego z zawodników... FAME MMA.

W środowym wieczór pewny już awansu do fazy pucharowej Ligi Mistrzów Bayern Monachium podejmował na Allianz Arenie Kopenhagę. W bramce mistrzów Danii wystąpił Kamil Grabara, który już kilkukrotnie pokazał się z dobrej strony w tej edycji rozgrywek. Po starciu z Bayernem znowu zebrał dobre recenzje. Popisał się trzema dobrymi interwencjami, a mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Zobacz wideo Hitowa walka Adamka? Rzucił mu wyznanie

Po pięciu rozegranych starciach Bayern ma na koncie 13 punktów, natomiast FC Kopenhaga - pięć. Trzecie miejsce zajmuje Galatasaray (5 pkt), a czwarte... Manchester United (4 pkt). W ostatniej serii gier Bayern zmierzy się a na wyjeździe z Manchesterem United, a Kopenhaga u siebie zagra z Galatasaray. Ale Grabara nie skupia się tylko na piłce.

Polskiego bramkarza można już było spotkać na galach KSW, m.in. na starciu Mameda Chalidowa z Roberto Soldiciem, gdy Chorwat brutalnie znokautował Czeczena. Ale Grabara chętnie spogląda także na świat freakowy. A że jest aktywnym użytkownikiem platformy X (dawny Twitter), to nie przeoczył twórczości "Grega", internetowego śmieszka, który w zabawny, ale i kontrowersyjny sposób komentuje wydarzenia z gal freak figtowych.

"Greg" zrobił się na tyle popularny, że sam otrzymał szansę debiutu w FAME MMA na grudniowej gali.

"Ja pie****e, moja rodzina autobus wynajęła, żeby na walkę przyjechać, kuzyn z żoną z Anglii specjalnie przylatują. Asy z Twittera z całej Polski się zjadą pociągami (nap*******i jak autobusy). A to tylko pół minuty walki..." - napisał "Greg", a jest wpis skomentował Grabara.

"Greg… ręce w gardę, pięści twarde, lecisz" - napisał bramkarz, który rok temu zadebiutował w polskiej kadrze.

Grudniowe FAME MMA. Karta walk:

  • Sebastian Fabijański vs Sylwester Wardęga / Boks, małe rękawice
  • Piotr Szeliga vs Patryk "Bandura" Bandurski / Boks, małe rękawice
  • Maciej "Striczu" Sulęcki vs Norman "Stormin" Parke / BOKS / K-1, małe rękawice
  • Kornel "Koro" Regel vs Amadeusz "Ferrari" Roślik / MMA
  • Norbert "Dis" Gierczak" vs Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk / MMA
  • Dominik "Japoński Drwal" Zadora vs Michał "Wampir" Pasternak / BOKS, małe rękawice
  • Natalia "Navcia" Korgol vs Elizabeth "Lizi" Anorue / K-1, małe rękawice
  • Grzegorz "Greg" Gancewski vs Adrian "Polak" Polański / MMA
  • Jakub "Maślana" Maślanka vs Natan "Bóg Estetyki" Marcoń / K-1, małe rękawice
Więcej o:
Copyright © Agora SA