Tammy Sytch skazana na długie lata. Jej "Rozbita gwiazda" okazała się zapowiedzą tragedii

Tammy Sytch lepiej znana jako "Sunny" to legenda WWE. Była wrestlerka, gwiazda filmów pornograficznych i spikerka znalazła się nawet w galerii sław tej federacji. W przeszłości wielokrotnie miała problemy z prawem, ale zawsze wychodziła na wolność. W zeszłym roku doszło do tragedii. Pijana Sytch spowodowała wypadek ze skutkiem śmiertelnym. W końcu poznaliśmy wyrok sądu. Czeka ją długa odsiadka.

To jedna z tych tragedii, które dało się przewidzieć. Tammy Sytch - w latach 90 ciesząca się ogromną sławą - nie radziła sobie w życiu. Tytuł jej autobiografii - "Rozbita gwiazda: Powstanie, upadek i wzlot wrestlingowej divy Tammy 'Sunny' Sytch" - świadczy o tym, że zdawała sobie z tego sprawę.

Zobacz wideo Trener Thomas Thurnbichler ocenia skoczków

Tammy Sytch skazana. Czeka ją długoletnie więzienie

Upadków było zdecydowanie więcej niż wzlotów. Wielokrotnie zatrzymywano ją za jazdę pod wpływem środków odurzających. W 2015 roku - trzykrotnie. W 2018 roku - dwukrotnie. W styczniu 2022 aresztowano ją pod zarzutem nielegalnego posiadania broni i gróźb terrorystycznych. Miesiąc później? 11 wykroczeń drogowych, w tym ponownie jazda pod wpływem.

W marcu zeszłego roku spowodowała wypadek drogowy, w którym zginął 75-letni kierowca drugiego pojazdu. Sytch znacząco przekraczając prędkość, uderzyła w tył samochodu, który zatrzymał się na czerwonym świetle. W jej krwi wykryto 2,8 promila alkoholu. Początkowo sąd... wypuścił ją z aresztu po wpłaceniu kaucji w wysokości 227 500 dolarów. Kilka dni później ta decyzja została jednak cofnięta po tym, jak uznano, że przebywając na wolności, jest zbyt dużym zagrożeniem dla innych. Niedawno informowaliśmy, że grozi jej 25 lat więzienia.

W poniedziałek 27 listopada zapadł wyrok w jej sprawie. Sędzia Karen Foxman skazała ją na 17 lat więzienia i kolejnych 8 lat w zawieszeniu. Przed ogłoszeniem werdyktu Sytch wygłosiła jeszcze kilkuminutową przemowę, w której zwróciła się do rodziny ofiary, prosząc o wybaczenie i zapewniając, że bardzo żałuje tego co się stało.

Więcej o:
Copyright © Agora SA