Wielka sensacja na Clout MMA. Wiadomo, z kim będzie walczył Hajto

Tomasz Hajto w sierpniu zadebiutował w oktagonie na gali Clout MMA, gdzie przegrał w drugiej rundzie ze Zbigniewem Bartmanem. 29 grudnia ma ponownie założyć rękawice na wydarzeniu Clout MMA 3: Santa Clout. Kto będzie jego rywalem? Tym razem nie będzie to siatkarz, a były kolega po fachu, który 49-krotnie zagrał w reprezentacji Polski.

Federacja Clout MMA zadebiutowała na polskim rynku freakfightów w tym roku i ma już za sobą dwie gale, podczas których doszło do głośnej walki Zbigniewa Bartmana z Tomaszem Hajtą, czy ogromnie kontrowersyjnego starcia "Gohy Magical" z Nikolą "Nikitą" Bielą. Jeszcze w tym roku, bo 29 grudnia, odbędzie się trzecia gala federacji Clout MMA 3: Santa Clout.

Zobacz wideo Hajto: Jestem w stanie jednym kopnięciem zakończyć walkę

Podczas tego wydarzenia w oktagonie ponownie ma wystąpić Tomasz Hajto, który będzie chciał się odbić po porażce w drugiej rundzie z Bartmanem. "Tomasz Hajto pokazał charakter, chyba mało kto spodziewał się, że wyjdzie poza pierwszą rundę. W drugiej już bez prądu i egzekucja, a po walce szacunek z obu stron" - pisał Dominik Wardzichowski ze Sport.pl.

Tomasz Hajto zmierzy się z Jakubem Wawrzyniakiem na gali Clout MMA

A kto zostanie rywalem byłego reprezentanta Polski? Tym razem nie będzie nim siatkarz, a inny były piłkarz z przeszłością w biało-narodowych barwach. "Super Express" poinformował, że będzie to Jakub Wawrzyniak. Były piłkarz m.in. Legii Warszawa ma już od pewnego czasu trenować do tego starcia. Nie wiadomo jednak jeszcze, czy obaj panowie spotkają się w formule MMA.

Tym samym potwierdzają się doniesienia z połowy miesiąca o dołączeniu Wawrzyniaka do federacji, której twarzą jest Sławomir Peszko. Wtedy poza Tomaszem Hajtą wymieniane było nazwisko Błażeja Augustyna, jako potencjalnego rywala 40-latka. Augustyn podczas pierwszej gali Clout MMA pokonał jednogłośnie na punkty Dominika Pudzianowskiego.

Pełną kartę walk Clout MMA 3: Santa Clout poznamy najpewniej w najbliższych dniach. Już wiadomo, że na gali zawalczy m.in. Marcin Najman. - Mój kolejny rywal to ktoś, kto właśnie zmienił pseudonim na "Psikuta". To fan drogich samochodów, helikopterów, dlatego też postanowiłem zafundować mu przelot helikopterem, a dokładnie LPR-em [Lotnicze Pogotowie Ratunkowe]. Tyle ode mnie! Cześć! - zapowiedział enigmatycznie.

Więcej o:
Copyright © Agora SA