Potężny nokaut w walce wieczoru na Fame MMA. Prezes padł. Lekarz w klatce

Najpierw na deskach leżał Michał "Boxdel" Baron, ale później już tylko Paweł "Prezes Fen" Jóźwiak, który w walce wieczoru został efektownie znokautowany dosłownie w ostatniej sekundzie drugiej rundy.

- Ale ja chcę walczyć - wkładał ochraniacz na szczękę Paweł Jóźwiak, ale chwilę wcześniej kręcił głową i pokazał, że nie chce wychodzić do trzeciej rundy. I nie wyszedł, to był koniec. Sędzia Piotr Jarosz po dwóch krwawych i nieczystych rundach ogłosił, że walkę w rzymskiej klatce na koniec gali Fame MMA 17 wygrał współwłaściciel federacji Michał "Boxdel" Baron.

Zobacz wideo Sławomir Peszko ma z nim konflikt! Sensacyjna walka. "Musimy to wyjaśnić"

Od tamtego pojedynku minęło prawie osiem miesięcy. Już wtedy "Boxdel" i Jóźwiak zapowiadali, że będzie rewanż. Pierwotnie miał odbyć się w sportowej federacji FEN zarządzanej przez Jóźwiaka, ale ostatecznie skończyło się znowu na gali organizowanej przez właścicieli Fame MMA.

Już nie w MMA, a w formule K-1, czyli w stójce, bez obalania i zapasów. I z imponującą przemianą "Boxdela", który w ciągu kilku miesięcy zgubił kilkanaście kilogramów - nabrał zdecydowanie bardziej sportowej sylwetki. - To ja go do tego zmotywowałem - dodawał sobie Jóźwiak i zapowiadał, że w piątek w Szczecinie - jak nazwał: stolicy polskiego MMA - zamierza zmazać plamę z poprzedniej walki.

15 sekund i pierwsze liczenie

 - Zobaczcie, jaki on jest skupiony - zwracali uwagę komentatorzy, kiedy "Boxdel" - już po Jóźwiaku - pojawił się w klatce. Ale za chwilę zaczęła się walka, a w niej skupiony, a na pewno celniejszy i szybszy był Jóźwiak. Już po 11 sekundach trafił prawym "Boxdela", który padł na deski. Po chwili wstał, ale widać było, że odczuł ten cios. To Jóźwiak miał przewagę. Też w zasięgu ramion, z czego w piątek wieczorem umiejętnie korzystał.

Ale "Boxdel" też walczył dzielnie. Umiejętnie okopywał szczególnie lewą nogę Jóźwiaka, a w drugiej minucie zaczął do tego dokładać ciosy. I przejmować inicjatywę. - To chyba będzie początek końca - zastanawiali się komentatorzy chwilę po tym, jak Jóźwiak został wyliczony do ośmiu. Gdy już wydawało się, że dotrwa do końca drugiej rundy, w ostatniej sekundzie "Boxdel" trafił znowu. Jóźwiak już nie wstał. Długo leżał w klatce, gdzie udzielano mu pomocy medycznej.

Fame Friday Arena 2. Wyniki walk:

 • Michał "Boxdel" Baron pok. Pawła "Prezesa FEN" Jóźwiaka przez TKO, II runda, K-1
 • Kacper "Crusher" Błoński pok. Daniela "Ostrego" Ostaszewskiego przez TKO po 7 minutach i 46 sekundach - walka bokserska bez limitu czasu
 • Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka pok. Jose "Josefa Bartana" Simao jednogłośną decyzją sędziów, K-1
 • Adrian "Polak" Polański pok. Arkadiusza Tańculę jednogłośną decyzją sędziów
 • Alan Kwieciński pok. Dominika "Japońskiego Drwala" Zadorę przez poddanie (gilotyna), I runda
 • Marcin "Xayoo" Majkut pok. Marcina "Rafonixa" Krasuckiego przez TKO, I runda, K-1
 • Agata "Fagata" Fąk pok. Martynę "Brylantynkę" Janusz jednogłośną decyzją sędziów, K-1
 • Filip Zabielski pok. Roberta "Sutonatora" Pasuta jednogłośną decyzją sędziów
 • Piotr Lisek pok. Dariusza "Daro Lwa" Kaźmierczuka przez TKO (ciosy w parterze), I runda
 • Karol "Karolek" Dąbrowski pok. Łukasza "Mandzia" Samonia jednogłośną decyzją sędziów, K-1
 • Roger Salla pok. Andrzeja "Endiego" Czysza przez TKO (niskie kopnięcie), I runda
Więcej o: