Największa sensacja w Fame MMA. Sędzia przerwał walkę. Polały się łzy

- Co to jest za historia - nie dowierzali komentujący galę Fame Friday Arena 2, kiedy Alan Kwieciński założył tzw. gilotynę Dominikowi "Japońskiemu Drwalowi" Zadorze.

Już przed walką były łzy i oskarżenia. Zadora jeszcze kilkanaście miesięcy temu był trenerem Kwiecińskiego. Obaj zakończyli jednak współpracę w atmosferze wzajemnego żalu i pretensji. Zadora zarzucił Kwiecińskiemu, że przed walką z Denisem Załęckim na gali High Legue 2 przyszedł "wczorajszy" na trening i że ta sytuacja zdarzyła się nie pierwszy raz.

Zobacz wideo Sławomir Peszko ma z nim konflikt! Sensacyjna walka. "Musimy to wyjaśnić"

Kwieciński w ostatnich dniach wiele razy zaprzeczał, że wtedy imprezował, ale też nie ukrywał, że piątkowa walka to będzie dla niego duże wyzwanie. Obaj wywodzą się z kickboxingu, ale to Zadora jest byłym mistrzem świata, a także mistrzem K-1 w federacjach ISKA, FEN czy DSF. W piątek mierzył się jednak nie w swojej płaszczyźnie, bo w MMA. I przewidywał, że Kwieciński na pewno będzie próbował go obalić i sprowadzić walkę do parteru, bo tam będzie miał z nim większe szanse.

"Z tym sukinsynem naprawdę dużo mnie łączyło"

- Mam nadzieję, że znowu dam walkę wieczoru i że nacieszymy wasze oczy - mówił Kwieciński, który praktycznie od razu ruszył po obalenie. Skutecznie, bo już po niespełna minucie miał Zadorę w parterze. Gdy wydawało się, że uda mu się podnieść walkę do stójki, Kwieciński spróbował znowu. Tym razem tzw. gilotyny, po której sędzia Zadora odklepał, a sędzia przerwał walkę. - Co to jest za historia - nie dowierzali w to poddanie komentatorzy piątkowej gali.

Nie dowierzał też Kwieciński, który od razu - ze łzami w oczach - wskoczył na klatkę, a później przybił piątkę z Zadorą. - Ta walka kosztowała mnie bardzo dużo emocji, bo z tym sukinsynem naprawdę dużo mnie łączyło - powiedział po walce zwycięski Kwieciński. - No cóż, taki jest sport. Wyszedłem poza swoją strefę komfortu. Wielki szacunek dla Alana - dodał po chwili Zadora.

Fame Friday Arena 2. Wyniki walk:

 • Michał "Boxdel" Baron pok. Pawła "Prezesa FEN" Jóźwiaka przez TKO, II runda, K-1
 • Kacper "Crusher" Błoński pok. Daniela "Ostrego" Ostaszewskiego przez TKO po 7 minutach i 46 sekundach - walka bokserska bez limitu czasu
 • Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka pok. Jose "Josefa Bartana" Simao jednogłośną decyzją sędziów, K-1
 • Adrian "Polak" Polański pok. Arkadiusza Tańculę jednogłośną decyzją sędziów
 • Alan Kwieciński pok. Dominika "Japońskiego Drwala" Zadorę przez poddanie (gilotyna), I runda
 • Marcin "Xayoo" Majkut pok. Marcina "Rafonixa" Krasuckiego przez TKO, I runda, K-1
 • Agata "Fagata" Fąk pok. Martynę "Brylantynkę" Janusz jednogłośną decyzją sędziów, K-1
 • Filip Zabielski pok. Roberta "Sutonatora" Pasuta jednogłośną decyzją sędziów
 • Piotr Lisek pok. Dariusza "Daro Lwa" Kaźmierczuka przez TKO (ciosy w parterze), I runda
 • Karol "Karolek" Dąbrowski pok. Łukasza "Mandzia" Samonia jednogłośną decyzją sędziów, K-1
 • Roger Salla pok. Andrzeja "Endiego" Czysza przez TKO (niskie kopnięcie), I runda
Więcej o: