Dymy przed Fame MMA. Rzucili się sobie do gardeł [WIDEO]

W piątek 29 września odbędzie się druga gala Fame Friday Arena. Debiut w oktagonie zaliczy Piotr Lisek, który z profesjonalnego sportu na chwilę przeniesie się do świata freak fightów. Jedną z najbardziej emocjonujących walk jest pojedynek Filipa Zabielskiego z Robertem "Sutonatorem" Pasutem. Dzień przed wejściem do klatki zawodnicy podczas ważenia nie wytrzymali i rzucili się na siebie z pięściami.

- Myślę, że wyzwanie i dobra zabawa to 70 procent, 30 procent to kasa. Pieniądze są bardzo fajne, są jakąś motywacją, nie ukrywam. Zainwestowałem przez tyle lat kariery pieniądze i staram się na tyle dużo zarabiać, by czuć satysfakcję z życia. Nie jestem na tyle majętny, by nie robić nic, ale mam piękną żonę, córkę, domek w lesie. Cisza i spokój. Mogę z tego korzystać - mówił niedawno Piotr Lisek o udziale we freak fightowej gali. Przeciwnikiem lekkoatlety będzie popularny Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk, który zaatakował go jeszcze przed galą. Do podobnej sytuacji doszło również podczas "face to face" z udziałem innych zawodników.

Zobacz wideo Dlaczego Polacy kochają freak fighty? "To jest zajeb***"

Emocje wzięły górę. Zawodnicy FAME starli się jeszcze przed walką

Mowa o Filipie Zabielskim oraz Robercie Pasucie. W czwartek, czyli dzień przed galą Fame Friday Arena 2, odbył się tzw. Media Day, podczas którego zawodnicy trenowali przed kamerami, doszło do ważenia oraz elektryzujących spotkań twarzą w twarz. W pewnym momencie na scenie pojawili się wspomniani influencerzy. Już od początku było widać, że w trakcie ich spotkania może dojść do awantury. I tak też się stało.

Więcej podobnych treści sportowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kiedy "Sutonator" i Zabielski zbliżyli się do siebie na kilka centymetrów, od razu w ruch poszły pięści. Na szczęście szybką reakcją wykazała się ochrona, która błyskawicznie rozdzieliła freak fighterów (1:16:40 na poniższym filmie). - Tu trzeba uważać, bo naprawdę jest gorąco. Uwaga! Panowie, zatrzymujemy siły na jutro - mówił prowadzący Maciej Turski. Filip Zabielski i Robert Pasut zmierzą się w formule MMA w limicie do 86 kg.

 

Tak prezentuje się karta walk Fame Friday Arena:

 1. Andrzej "Endi" Czysz vs Roger Salla (MMM)
 2. Łukasz "Mandzio" Samoń vs Karol "Karolek" Dąbrowski (K1 w małych rękawicach)
 3. Piotr Lisek vs Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk (MMA)
 4. Filip Zabielski vs Robert "Sutonator" Pasut (MMA)
 5. Martyna "Brylantynka" Janusz vs Agata "Fagata" Fąk (K1 w małych rękawicach)
 6. Marcin "Rafonix" Krasucki vs Marcin "Xayoo" Majkut (K1 w małych rękawicach)
 7. Alan Kwieciński vs Dominik "Japoński Drwal" Zadora (MMA)
 8. Adrian "Polak" Polański vs Arkadiusz Tańcula (MMA)
 9. CO-MAIN EVENT: Jose "Josef Bratan" Simao vs Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka (K1 w małych rękawicach)
 10. CO-MAIN EVENT: Daniel "Ostry" Ostaszewski vs Kacper "Crusher" Błoński (boks w małych rękawicach / NO LIMIT)
 11. MAIN EVENT: Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak vs Michał "Boxdel" Baron (K1 w małych rękawicach)
Więcej o: