"Bestia" kontra "Bestia" na Clout MMA 2. Federacja ujawniła kolejną walkę

Za nieco ponad miesiąc odbędzie się druga gala federacji Clout MMA. W środę organizacja ujawniła kolejną walkę, w której Piotr "Bestia" Piechowiak zmierzy się z Bobem "The Beast" Sappem. Wszystko wskazuje na to, że niebawem zobaczymy pojedynek "Bestia" vs "Bestia", o czym Clout między słowami informowało już kilka dni temu.

W sobotę 28 października w ORLEN Arenie w Płocku odbędzie się druga gala federacji Clout MMA, której twarzami są Sławomir Peszko oraz influencerka Lexy Chaplin. Po pierwszym, sierpniowym wydarzeniu właściciele organizacji nadal chcą sprowadzać głośne nazwiska, aby tworzyć emocjonujące pojedynki. W środę poznaliśmy kolejną pozycję z karty walk, która zapowiada się bardzo ciekawie.

Zobacz wideo Dlaczego Polacy kochają freak fighty? "To jest zajeb***"

"Bestia" zmierzy się z inną "Bestią". Clout MMA ogłosiło rywala Piotra Piechowiaka

W poniedziałek 11 września w mediach społecznościowych Clout MMA pojawił się wpis, w którym federacja ogłosiła powrót Piotra "Bestii" Piechowiaka do oktagonu. 41-latek wróci do klatki po dłuższej przerwie, podczas której skupił się na kulturystyce. "Niepokonany w klatce "BESTIA" nowym nabytkiem naszej organizacji. Piotrek zrobi wiele, by 28 października dopisać do swojego rekordu czwarte zwycięstwo. Ale dla takiego kozaka trzeba chyba znaleźć inną bestię! A o to wcale nie musi być tak łatwo" - czytaliśmy w mediach społecznościowych federacji, która już wtedy sugerowała, że Piechowiak zmierzy się z inną "Bestią".

I tak też się stało. Na październikowej gali Polak wejdzie do klatki z Bobem "The Beast" Sappem. 49-letni Amerykanin miał okazję występować dla największych organizacji na świecie, takich jak KSW, RIZIN czy Strikeforce. W 2012 roku Sapp zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim, który pokonał go w niecałe 40 sekund. Jak "The Beast" poradzi sobie z polską "Bestią?"

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

"3x3 minuty, MMA, waga ciężka... NIE MRUGAJCIE! Nokaut będzie wisiał w powietrzu. Przed polskim kulturystą wielkie wyzwanie. Jaki będzie finał tego pojedynku? Która bestia wyjdzie z klatki jako zwycięzca?" - czytamy na profilu Clout MMA. Na ten moment Piotr Piechowiak po wygranych z Marcinem Najmanem, Piotrem Szeligą i Krzysztofem Radzikowskim może pochwalić się rekordem 3:0.

Na tę chwilę tak prezentuje się karta walk Clout MMA 2:

  • Daniel Omielańczuk – Denis "Bad Boy" Załęcki – boks w małych rękawicach
  • Marcin "El Testosteron" Najman – Piotr "Lizak" Lizakowski – MMA
  • Bob "The Beast" Sapp – Piotr "Bestia" Piechowiak – MMA
  • Rafał "Boro" Borkowski – 10 rywali – prolog Akademii CLOUT CHASER
Więcej o: