Federacja Peszki potwierdza. Będzie hitowe starcie! Szokujące zasady

Organizacja Clout MMA właśnie potwierdziła walkę wieczoru następnej gali. Zgodnie z oczekiwaniami Daniel Omielańczuk zawalczy z Denisem Załęckim. Absolutną sensacją będą jednak zasady tego pojedynku. "To pierwszy raz w historii freak fightów" - napisano na profilu federacji.

Od wielu miesięcy Daniel Omielańczuk i Denis Załęcki atakowali się w mediach. Były zawodnik UFC oskarżał przyszłego rywala o oszustwa, natomiast Załęcki wątpił w poziom sportowy 41-latka. Wzajemna niechęć urosła do niewyobrażalnych rozmiarów, zwłaszcza po ostatniej konferencji prasowej, podczas której doszło między nimi do bójki. I choć wydawało się, że do pojedynku już nie dojdzie, to konflikt musi jednak zostać rozwiązany w klatce. I tak się stanie! Właśnie poznaliśmy dokładną datę, miejsce oraz zasady ich starcia.

Zobacz wideo Szymon Borczuch: Nie przypominam sobie, żeby ktoś kiedykolwiek powiedział, że atmosfera jest zła

Daniel Omielańczuk zawalczy z Denisem Załęckim na gali Clout MMA 2. Specjalne zasady starcia

W czwartek potwierdzono, że obaj zawodnicy zmierzą się ze sobą w walce wieczoru gali Clout MMA 2. "To będzie jazda bez trzymanki! Konferencje podwyższonego ryzyka? To więcej niż pewne. Oni pałają do siebie nienawiścią" - napisano.

Ogłoszono również zasady tego pojedynku i trzeba przyznać, że czegoś takiego kibice jeszcze nie widzieli. "To pierwszy raz w historii freak fightów, gdy w trakcie walki... może zmienić się formuła. Boks, małe rękawice, 3x3 minuty, ale... gdy Denis złamie reguły walki w boksie dwukrotnie (kopnie, obali itp.), przechodzimy do pełnego MMA!" - dodano.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Organizacja, której współwłaścicielami są Sławomir Peszko oraz Lexy Chaplin, coraz śmielej rozpycha się w świecie sportów walki. Podczas pierwszej edycji wydarzenia kibice mieli okazję zobaczyć w klatce m.in. Zbigniewa Bartmana, Tomasza Hajto, czy hitowe starcie Andrzeja Fonfary z Marcinem Najmanem.

Nie tak dawno swoją kandydaturę do występu w klatce zgłosił również nowy piłkarz Wieczystej Kraków Jacek Góralski, który znany jest z tego, że lubi ostrą grę na murawie. Drugie wydarzenie Clout MMA odbędzie się w sobotę 28 października w Orlen Arenie w Płocku. 

Więcej o: