Boruc na Clout MMA? Miałby dobrego trenera. "Pokazałem parę myczków"

- Artur Boruc trochę teraz boksuje. Pokazałem mu parę myczków. Ostatnio był u mnie w Chicago i trochę razem potrenowaliśmy - powiedział Andrzej Fonfara w programie "Dzień Z" na kanale Clout MMA. I zapowiedział, że były piłkarz może pojawić się w jego narożniku podczas walki z Marcinem Najmanem.

Już 5 sierpnia w Warszawie odbędzie się pierwsza gala Clout MMA, której twarzami są influencerka Lexy Chaplin oraz były reprezentant Polski Sławomir Peszko. Jedną z najciekawszych walk będzie starcie Marcina Najmana z Andrzejem Fonfarą. - To nie jest tak, że jakoś się nienawidzimy, a na pewno nie ma nienawiści z mojej strony. Powiedzieliśmy pod swoim adresem po parę słów, a teraz przyjdzie czas, żeby to wyjaśnić - stwierdził były pięściarz.

Zobacz wideo Pudzianowski znów zleje Najmana? "Na pewno zaprezentowałbym się lepiej"

Artur Boruc może pojawić się na Clout MMA. Fonfara potwierdza

Fonfara przyleciał już do Warszawy z Chicago i będzie przygotowywał się do nadchodzącej walki na miejscu. Ostatnio wziął udział w programie "Dzień Z" na kanale Clout MMA. Były pięściarz odwiedził stadion Legii Warszawa i zapowiedział, że podczas gali w jego narożniku może pojawić się wyjątkowy gość. 

- Artur Boruc trochę teraz boksuje. Pokazałem mu parę myczków. Ostatnio był u mnie w Chicago i trochę razem potrenowaliśmy. Może pomoże mi w narożniku podczas Clout MMA. To super facet, super osobowość i super charakter. Widzieliśmy się wczoraj po moim przylocie i wymieniliśmy parę zdań. Fajnie, że mnie wspiera i jest ze mną - powiedział Fonfara. 

Artur Boruc to były bramkarz. Znany jest głównie z występów w Celtiku, gdzie rozegrał łącznie 196 meczów. Ponadto był także zawodnikiem między innymi Bournemouth i Fiorentiny. Ma za sobą również 65 spotkań w reprezentacji Polski. Karierę zakończył w zeszłym roku w barwach Legii Warszawa. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Poza pojedynkiem Fonfary z Najmanem najwięcej emocji wzbudza starcie Tomasza Hajto ze Zbigniewem Bartmanem. Były piłkarz poważnie podchodzi do nadchodzącej walki i w mediach społecznościowych regularnie publikuje zdjęcia z treningów. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.