Hitowa walka Pudzianowskiego? Szef KSW nakreślił scenariusz

Zobaczymy, gdzie będzie za chwilę Mariusz, czy nie zakończy kariery, czy porażka nie zdejmie go z ringu na stałe - powiedział Maciej Kawulski, współwłaściciela federacji KSW w poniedziałkowym programie Sport.pl LIVE.

- Możliwy jest scenariusz na rewanż Pudzianowki - Szpilka? - spytał Antoni Partum, prowadzący poniedziałkowy program Sport.pl LIVE Macieja Kawulskiego, współwłaściciela federacji KSW.

- Pewnie tak, ale nie od razu. Trzeba by najpierw odpowiedzieć na pewne znaki zapytania, które pojawiły się w związku z tą walką, po to, by wyrównać wyobrażenia o tych dwóch fighterach. Zobaczymy, w którą stronę to będzie szło, jak będzie dalej radził sobie Szpilka, czy będzie wygrywał. Zobaczymy, gdzie będzie za chwilę Mariusz, czy nie zakończy kariery, czy porażka nie zdejmie go z ringu na stałe. Wierzę, że nie, że będzie walczył i dalej cieszył oku fanów  - odpowiedział Maciej Kawulski.

Cała wypowiedź na poniższym wideo.

Zobacz wideo Hitowa walka Pudziana?!

Program "Sport.pl LIVE" mogą Państwo oglądać w każdy poniedziałek o godz. 20 na Sport.pl i Gazeta.pl. Dostępny jest on również w naszych mediach społecznościowych. W trakcie programu eksperci rozmawiają o najważniejszych sprawach ze świata sportu: z polskich i międzynarodowych arenach. Zapraszamy w imieniu dziennikarzy Sport.pl: Konrada Fersztera, Dawida Szymczaka, Kacpra Sosnowskiego, Dominika Wardzichowskiego i Antoniego Partuma.

Więcej o: