XTB KSW Colosseum 2. Pudzianowski - Szpilka. Gdzie i o której oglądać? [TRANSMISJA, STREAM, KARTA WALK]

W sobotę 3 czerwca gala organizowana przez KSW drugi raz odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Podczas XTB KSW Colosseum 2 kibice będą mogli oglądać takie starcia jak Mariusz Pudzianowski vs Artur Szpilka czy Mamed Chalidow vs Scott Ashkam. Kiedy i o której oglądać galę XTB KSW Colosseum 2? Gdzie? Kto na niej zawalczy? Transmisja na żywo, stream online.

Tylko kilkanaście godzin dzieli nas od gali XTB KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Po ponad sześciu latach największa polska organizacja MMA wraca na ten obiekt z kilkoma niezwykle ciekawie zapowiadającymi się pojedynkami. Niestety wiadomo już, że nie dojdzie do jednego z nich. Mistrz federacji w wadzie koguciej, Jakub Wikłacz, nie zawalczy z Werrlesonem Martinsem, który nie wyrobił limitu wagowego.

Zobacz wideo Jest kolejny chętny do walki z Mamedem. "Pokonać legendę i stać się legendą"

Nowy pojedynek na gali XTB KSW Colosseum 2

Zamiast starcia o mistrzowski pas kibice będą mogli w klatce zobaczyć pojedynek Sebastiana Romanowskiego z Mariuszem Joniakiem. Dla Joniaka będzie to debiut na gali organizowanej przez KSW. Z kolei Romanowski walczył na galach KSW 37 oraz 38 i na każdej z nich odniósł porażkę.

Spośród innych walk, które zapowiadają się bardzo ciekawie, można wymienić debiut Krzysztofa Głowackiego w MMA. Były bokserski mistrz świata WBO w wadze junior ciężkiej zmierzy się z innym debiutantem, Patrykiem Tołkaczewskim. 

Kibice zobaczą w klatce również Mariusza Pudzianowskiego, który zmierzy się z Arturem Szpilka. Jak pokazała ceremonia ważenia, obaj wydają się być w świetnej formie fizycznej. Pudzianowski wniósł na wagę 116,7 kg, a Szpilka 113,6 kg.

Więcej takich informacji znajdziesz na Gazeta.pl

XTB KSW Colosseum 2. Karta walk:

 • Sebastian Romanowski (14-10) vs Mariusz Joniak (10-4),
 • Krzysztof Głowacki (0-0) vs Patryk Tołkaczewski (0-0),
 • Maciej Kazieczko (9-2) vs Leo Brichta (10-3, 1 NC),
 • Daniel Rutkowski (15-3) vs Adam Soldaev (7-1),
 • Roman Szymański (17-6) vs Valeriu Mircea (28-8-1),
 • Michał Materla (32-9) vs Radosław Paczuski (5-1),
 • Arkadiusz Wrzosek (2-0) Bogdan Stoica (0-0),
 • Paweł Pawlak (21-4-1) vs Tomasz Romanowski (18-8),
 • Mariusz Pudzianowski (17-8) vs Artur Szpilka (2-0),
 • Marian Ziółkowski (25-8-1 1NC) vs Salahdine Parnasse (18-1-1),
 • Mamed Chalidow (36-8-2) vs Scott Askham (19-5).

Kiedy i o której gala XTB KSW Colosseum 2? Jak oglądać? Transmisja, stream online

Gala XTB KSW Colosseum 2 odbędzie się w sobotę 3 czerwca na PGE Narodowym w Warszawie. Początek o godz. 19:00. Transmisję można będzie obejrzeć tylko na platformie streamingowej Viaplay po wykupieniu odpowiedniego pakietu, którego miesięczny koszt wynosi 55 złotych. W Polsce nie będzie już możliwości wykupienia PPV na stronie kswtv.com.

Więcej o: