Wkrótce wielki powrót. Wiadomo, z kim zawalczy Don Kasjo. Duże zaskoczenie

Na ten powrót fani czekali niemalże rok. Kasjusz "Don Kasjo" Życiński wraca do oktagonu i w lipcu ponownie będzie można go zobaczyć na gali Prime Show MMA. Ostatni raz walczył w listopadzie ubiegłego roku.

Popularny Don Kasjo zawalczy na piątej edycji Prime Show MMA. Jego występ będzie walką wieczoru, a zmierzy się w niej z Dominikiem Zadorą, byłym mistrzem federacji FEN oraz DSF Kickboxing Challenge.

Zobacz wideo Jak wygląda świat freaków od środka? "Niektórzy udają, niektórzy są idiotami"

Don Kasjo wraca. Zmierzy się z mistrzem

Kasjusz Życiński to postać, której fanom freak fightów nie trzeba przedstawiać. Zawodnik ten wystąpił na wielu galach FAME MMA, gdzie zmierzył się między innymi z Marcinem Najmanem. Do walki doszło na wydarzeniu FAME 8, a po dyskwalifikacji tego drugiego Don Kasjo został ogłoszony zwycięzcą.

Ostatni raz Życiński walczył w listopadzie 2022 roku, gdy wystąpił na gali Prime Show MMA 4, gdzie przed czasem pokonał znanego rapera Pawła "Popka" Mikołajuwa. Warto dodać, że Don Kasjo jest współorganizatorem wydarzeń federacji Prime.

Teraz wraca, a w oktagonie zobaczymy go już w lipcu. Wtedy właśnie na gali  Prime Show MMA 5 zawalczy z Zadorą. " Po jednej stronie oktagonu zobaczymy niekwestionowanego króla freak fightów - Don Kasjo! Naprzeciw niego stanie Dominik Zadora, były mistrz FEN i DSF Kickboxing Challenge" - tak opisali main event sami organizatorzy na Twitterze.

Gala zaplanowana jest na 1 lipca i będzie mieć miejsce we Wrocławiu. Poza walką Życińskiego z Zadorą fani freak fightów będą mogli zobaczyć starcie znanej postaci internetu, Michała "Bagietki" Gorzelanczyka z poetą i aktywistą, Jasiem Kapelą.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Najbliższy przeciwnik Życińskiego, Dominik Zadora to znany kickboxer i były mistrz federacji FEN. Walka z Don Kasjo będzie jego pierwszym występem po ponad półrocznej przerwie związanej z operacją kręgosłupa. Walka na Prime MMA będzie dla niego starciem "u siebie", gdyż 29-latek pochodzi spod Wrocławia, a w tym mieście trenuje w klubie Fighter Wrocław.

Więcej o: