Pretensje o porażkę z Najmanem. Kobieta zwyzywała partnera. "Co to k***a miało być?"

Paweł Jóźwiak przegrał walkę z Marcinem Najmanem na gali High League 6. Kiedy wykończony prezesem federacji FEN siedział na ringu podeszła do niego partnerka, by okazać mu "bezcenne wsparcie". - Co to k*rwa miało być? Z Najmanem przegrać? - wykrzyczała mu prosto w twarz kobieta.

Paweł Jóźwiak był faworytem w starciu z Marcinem Najmanem. Szczególnie że wygrał ich pierwszą walkę, gdy na gali Wotore już po kilkunastu sekundach wyprowadził cios, który znokautował częstochowianina. Stało się to w debiucie 48-latka, będącego od ponad dekady prezesem federacji FEN - drugiej po KSW sile w polskim MMA.

Zobacz wideo Tak wyglądał trening kadry pod okiem Fernando Santosa

Marcin Najman wygrał z Pawłem Jóźwiakiem. Bezcenna reakcja partnerki przegranego

Nieoczekiwanie pojedynek od początku toczył się pod dyktando Najmana, który już w pierwszych sekundach był w stanie sprowadzić Jóźwiaka do parteru, ale 48-latek zdołał jednak ostatecznie się podnieść. Drugą odsłonę ponownie zdominował były zawodnik KSW, okopując wykroczną nogę rywala. Dopiero w trzeciej rundzie do głosu doszedł Jóźwiak, ale zdaniem sędziów to było za mało, by pokonać Marcina Najmana, który wygrał pierwszy raz od zeszłego roku, gdy okazał się lepszy od 61-letniego "Miśka z Nadarzyna".

Niedawno organizacja High League wrzuciła vloga z kulisami walk. Uwagę oglądających przykuła jedna z nakręconych scen. Wykończony po walce Paweł Jóźwiak siedzi oparty o klatkę, gdzie towarzyszy mu aktualna partnerka. Kobieta wyraziła "ogromne wsparcie" wobec cierpiącego mężczyzny, wykrzykując w jego kierunku pełne oburzenia "Co to k*rwa miało być? Z Najmanem przegrać k*rwa?", co uwieczniły kamery (fragment od ok. 22.min).

 

- Z takim Najmanem uważam, że przegrać to nie jest wstyd. Ja jestem w tym sporcie nowicjuszem, a on dzisiaj naprawdę pokazał serducho, chciał się bić, był zawzięty. Pogratulowałem mu. Naprawdę się zawziął. Rozmawiałem z nim, powiedział, że zrobił to dla córki, z kim by się dzisiaj nie bił, biłby się do końca - powiedział po walce Paweł Jóźwiak. Najwyraźniej jednak jego partnerka ma na ten temat inne zdanie.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Hala Sportowa Częstochowa. Gala Fame MMA 4 . Amadeusz ' Ferrari ' Roślik O kontraktach w Fame krążą legendy. "Były żądania 1,5 miliona złotych za walkę"

Niebawem na półki trafi autobiografia Marcina Najmana, którą sportowiec zatytułował "Marcin Najman. Ojciec chrzestny polskich freak fightów". - Chciałbym pierwszy raz zapowiedzieć, że wydam biografię, którą zapowiadałem od ponad roku, to tę publikację poprzedzę inną książką, którą właśnie zacząłem pisać. Będzie miała tytuł "Ojciec chrzestny polskich freak fightów". Myślę, że nikt nie będzie dyskutował nad tytułem, że to właśnie ja postanowiłem w kontekście swojej osoby zaczerpnąć - oświadczył Najman.

Szalony nokaut w UAE Warriors Kuriozalne sceny w oktagonie. Znokautowany wstał i zaczął bić się z sędzią [WIDEO]

Więcej o: