Szpilka wyśmiał Załęckiego po gali High League. Wystarczył jeden wymowny gest

Denis "Bad Boy" Załęcki przegrał pojedynek z Pawłem Tyburskim na gali High League 6. Sposób zakończenia walki wzbudził jednak ogromne kontrowersje, ponieważ ponownie odezwała się kontuzja kolana "Bad Boya". Takiej okazji nie przepuścił Artur Szpilka, który zadrwił sobie z Załęckiego w nagraniu.

We wrześniu ubiegłego roku odbyła się trzecia edycja gali High League. Niespodziewanie organizatorzy ogłosili na niej pojedynek Artura Szpilki z Denisem Załęckim. Zdziwienie było bardzo duże, zwłaszcza że obaj zawodnicy byli w bardzo dobrych relacjach i mieli do siebie szacunek. Oczywiście, zmieniło się to po odbytej walce.

Zobacz wideo Lexy Chaplin rozbrajająco szczera: Czuję niedosyt

Szpilka wygrał starcie z Załęckim w pierwszej rundzie, ale sposób zakończenia walki pozostawił duży niesmak. Okazało się, że "Bad Boy" wyszedł do pojedynku z kontuzją kolana, która odezwała się podczas jednej z szarż. Na zawodnika spadł olbrzymi hejt, a kibice mówili głównie, "że wyszedł do tej walki po hajs". "To nie szukanie wymówek, ale nikt mi nie powie, że przegrałem przez to, że byłem gorszy. Nie dostałem ani jednego ciosu, nawet gdy leżałem" - komentował po walce na swoim Instagramie.

Artur Szpilka prześmiewczo komentuje porażkę Denisa Załęckiego. "Znowu kontuzja"

Po zakończeniu starcia Szpilka był bardzo rozczarowany postawą Załęckiego. I nie zamierzał omieszkać przytyków młodszego zawodnika. "Nie wypowiadałem się na ten temat, ale jak czytam te wypociny to mnie zalewa" - napisał również na Instagramie. I dodał: "Miałeś się nie tłumaczyć kontuzją, a pierniczysz jak potłuczony. Wyszedłeś po siano i oszukałeś kibiców" - zakomunikował.

Paweł JóźwiakJóźwiak skomentował porażkę na High League. "Z takim Najmanem przegrać to nie wstyd"

Od tamtego czasu relacje obu zawodników nie należą do najlepszych. - Miałem normalne relacje ze "Szpilą" – lubiłem go bardzo. Teraz mamy złe relacje i dobrych już nie będzie - powiedział kilka miesięcy temu w wywiadzie z Mateuszem Kaniowskim.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

PashaBiceps"PashaBiceps" stracił przytomność. Chwile grozy na High League. Wszyscy zamarli

W sobotę doszło do powtórki z rozrywki. Po zaledwie półrocznej przerwie od walki ze Szpilką Denis wyszedł do klatki w starciu z Pawłem Tyburskim. Konfrontacja odbyła się na specjalnych zasadach (boks w małych rękawicach), aby nie było możliwości powtórki ze starcia ze Szpilką. Nic to jednak nie dało. Pod koniec trzeciej rundy "Bad Boy" runął na deski, trzymając się za kolano. Wcześniej zaatakował również przeciwnika nielegalnymi kopnięciami, przez co został zdyskwalifikowany. Zawodnik opuszczał halę w akompaniamencie głośnych gwizdów.

Okazji do podszczypania byłego rywala nie przepuścił Szpilka, który zamieścił w niedzielę rano wymowne wideo na Twitterze z podpisem: "Znowu kontuzja".

Szpilka powróci do klatki już 3 czerwca, kiedy w ramach gali Koloseum 2 na Stadionie Narodowym stoczy swój drugi pojedynek w organizacji KSW. Naprzeciwko byłego pretendenta do tytułu mistrza świata w boksie stanie Mariusz Pudzianowski.

Więcej o: