Emocjonalny wpis Jacka Murańskiego przed High League 6

Gdyby nie tragedia, stanąłby z ojcem do walki na High League 6 w formule dwa na dwa. Dziś Jacek Murański raz jeszcze zwrócił się do syna, Mateusza. "Kochany synku. Dziś miała odbyć się walka, która byłą Twoim marzeniem" - czytamy.

Mateusz Murański zmarł w środę 8 lutego, miał 29 lat. Rozpoznawalność zdobył dzięki udziałowi w serialu "Lombard. Życie pod zastaw", a także uczestnictwu w galach sportów walki, przede wszystkim freak fightowych Fame MMA oraz High League. W sumie stoczył dziewięć pojedynków, a jego bilans to cztery zwycięstwa i pięć porażek. Z freak fightami związany był także jego ojciec, Jacek, który stoczył trzy pojedynki i wszystkie przegrał.

Zobacz wideo Najman odpowiada na zaczepki. "Żeby jeszcze za to płacili"

Jacek Murański jeszcze zawalczy z Marcinem Najmanem? "Zobaczymy, co przyniesie życie synku"

Jacek Murański miał na gali High League 6 walczyć z Marcinem Najmanem. 54-latek jednak nie stanął do walki z uwagi na śmierć syna. Jak dowiedział się Kacper Sosnowski ze Sport.pl Mateusz Murański miał dołączyć do ojca i walczyć z Najmanem w formule dwa na dwa. Partner "El Testosterana" nie był jednak znany.

W dniu gali High League 6 Jacek Murański opublikował emocjonalny wpis na Facebooku, który był skierowany do jego syna. "Kochany synku. To właśnie dziś 18 marca 2023 roku podczas gali High League miała odbyć się walka, która była Twoim pomysłem i Twoim marzeniem. Mieliśmy stanąć ramię w ramię ojciec i syn, w boju dwóch na dwóch w walce wieczoru... W tym zestawieniu to się już nie stanie" - napisał niedoszły rywal Marcina Najmana.

"Rozmawiałem wczoraj z jedną z niewielu osób, które lubiłeś i szanowałeś w świecie freaków. Dowiedziałem się od niego, że rozmawialiście na dzień przed Twoim strasznym wypadkiem i opowiadałeś mu, jak bardzo radujesz się na tę walkę ramię w ramię z ojcem Spodku w Katowicach" - dodał Jacek Murański. Podkreślił, że to była dla niego bardzo ważna rozmowa. "Twój przyjaciel przekonywał mnie, że bardzo byś tego chciał, żeby z tego Twojego marzenia jakaś cząstka została zachowana i zrealizowana... Zobaczymy, co przyniesie życie synku..." - zakończył ojciec Mateusza Murańskiego.

Więcej takich informacji znajdziesz na Gazeta.pl

Relację z gali High League 6, na której Marcin Najman walczy z Pawłem "Prezesem FEN" Jóźwiakiem można śledzić na Sport.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.