Najgorszy polski zawodnik MMA w końcu wygrał. "Kwintesencja freak fightu"

Ta walka miała skraść serca fanów freak fightów, ale Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk unikał starcia z Kacprem "Ludwiczkiem" Bociańskim. Najgorszy polski zawodnik MMA bał się wchodzić w wymiany, ale mądrze punktował. No i wypunktował debiutanta.

To była kwintesencja freak fightu. W klatce spotkali się Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk oraz Kacper "Ludwiczek" Bociański. Ten pierwszy jest uznawany za najgorszego polskiego zawodnika MMA, który przegrywa niemal wszystkie swoje walki. Niemal, bo z 12 walk wygrywa tylko jedną. "Daro Lew" jest tak słaby, że zgłosiły się po niego freakowe federacje. Z kolei "Ludwiczek" dopiero debiutował w klatce.

Zobacz wideo Suzuki Boxing Night w Łomży

A co się działo w oktagonie?

- Nie wiem, czy w ogóle padł celny cios w pierwszej rundzie - zastanawiał się Dominik Durniat, komentator High League. - Ludwiczek przynajmniej cały czas wywierał presję, więc sędziowie powinni punktować na jego korzyść - dodał Mateusz Kaniowski. 

W drugiej rundzie obraz walki się nie zmienił. "Ludwiczek" próbował wywierać presję, ale ma tak mizerny zasięg (zaledwie 163 wzrostu i ponad 100 kg wagi), że nie potrafił sięgnąć rywala. W trzeciej rundzie "Daro Lew", który przez cały czas walczył na wstecznym, punktował niskimi kopnięciami. No i sędziowie przyznali mu zwycięstwo. Na wygraną czekał od 2018 roku, gdy pokonał Dawida Harasia (0-20).

High League 6"Szalony Reporter" udanie zadebiutował w MMA. I pokonał dziennikarza

High League 6 - karta walk:

  • Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski vs. Marcin Dubiel
  • Lexy Chaplin vs. Paulina Hornik
  • Denis "Bad Boy" Załęcki vs. Paweł "Tybori" Tyburski
  • Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak vs. Marcin "El Testosteron" Najman
  • Mateusz "Don Diego" Kubiszyn vs. Dawid "Crazy" Załęcki
  • Konrad Karwat vs. Denis Labryga
  • Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk vs. Kacper "Ludwiczek" Bociański
Więcej o: