Chaos przed katowickim Spodkiem. Gigantyczne kolejki

Dominik Wardzichowski
Gigantyczne kolejki, chaos - tak wygląda wejście do katowickiego Spodka tuż przed rozpoczęciem sobotniej gali High League 6.

Już w sobotę wieczorem w katowickim Spodku odbędzie się gala High League 6. W walce wieczoru tego wydarzenia zobaczymy starcie Jarosława "PashaBicepsa" Jarząbkowskiego z Marcinem Dubielem. Na gali High League 6 zobaczymy też m.in. rewanżowy pojedynek Marcina Najmana z Pawłem Jóźwiakiem, który wskoczył na zastępstwo za Jacka Murańskiego.

Zobacz wideo Kulisy walki Mateusza Masternaka. "Zawsze go proszę, by walczył w miarę bezpiecznie"

Jeff Molina screenNagrano go na randce z mężczyzną. To zawodnik UFC. "Przez całe życie umawiałem się z dziewczynami"

Chaos przed katowickim Spodkiem. Gigantyczne kolejki

Freak fighty debiutują w legendarnym miejscu dla polskiego sportu, a to, co aktualnie dzieje się przed katowickim Spodkiem, można nazwać tylko tak: chaos. Gigantyczne kolejki, otwarte tylko dwa wejścia + jedno dla VIP-ów, a do tego każda osoba, która nie posiada w swoim dowodzie elektronicznego czytnika, musi przed wejściem wypełniać specjalne oświadczenie. Ludzi jest tak dużo, że nie mieszczą się na placu przed Spodkiem. Wszystkie bilety zostały wyprzedane i na tę chwilę nie ma szans, żeby wszyscy zdążyli wejść na pierwszą walkę.

To będzie szósta edycja gali High League. Ostatnie wydarzenia organizacji dowodzonej przez Malika Montanę odbyło się w grudniu ubiegłego roku w Atlas Arenie w Łodzi. Jakie będą walki podczas gali można zobaczyć tutaj.

Oumar Sy znowu wygrywa na gali KSWWschodzą gwiazda KSW ekspresowo wygrywa i wysyła komunikat. Chce walki o pas [WIDEO]

Gala High League 6 odbędzie się w sobotę 18 marca o godzinie 20:00. Transmisja dostępna w systemie pay-per-view, a dostęp można wykupić na stronie highlive.tv.

Więcej o: