High League 6. Gdzie i o której godzinie oglądać? [TRANSMISJA, STREAM ONLINE]

Za kilkanaście minut rozpocznie się gala High League 6. W katowickim spodu zaprezentuje się m.in. Marcin Najman. O której zaczyna się High League 6? Gdzie oglądać? Transmisja na żywo, stream.

Już dzisiejszego wieczora w sobotę 18 marca odbędzie się gala High League 6. Wydarzenie zostanie zorganizowane w katowickim Spodku, a zgromadzeni kibice będą mogli obejrzeć aż dziewięć walk, z czego jedna z nich będzie z udziałem Marcina Najmana, który zmierzy się z Pawłem "Prezesem FEN" Jóźwiakiem, który wskoczył w miejsce Jacka Murańskiego. Będzie to drugi pojedynek obu panów. Pierwszy w 15 sekund wygrał Jóźwiak na gali Wotore.

Zobacz wideo Najman odpowiada na zaczepki. "Żeby jeszcze za to płacili"

Jeff Molina screenNagrano go na randce z mężczyzną. To zawodnik UFC. "Przez całe życie umawiałem się z dziewczynami"

High League 6. Jakie walki?

Ponownie na High League kibice zobaczą również Jarosława Jarząbkowskiego. Popularny "pashaBiceps" drugi raz pojawi się na gali tej organizacji. Pierwszy raz w maju ubiegłego roku pokonał przed czasem w drugiej rundzie Michała Owczarzaka. Tym razem zmierzy się z Marcinem Dubielem. Wtedy jednak Jarząbkowski rywalizował w walce bokserskiej, a teraz zadebiutuje w MMA.

W co-main evencie gali dojdzie do pierwszej obrony pasa Lexy Chaplin, która zmierzy się z Patrycją Hornik. Chaplin stoczy w katowickim spodku czwartą walkę w organizacji High League. W ostatnim starciu udanie zrewanżowała się Natalii "Natsu" Karczmarczyk za pojedynek z 2021 roku, pokonując ją jednogłośną decyzją sędziowską. Paulina Hornik udanie zadebiutowała w sportach walki na gali Prime Show MMA 1, podczas której pokonała przed czasem Martynę Zbirańską.

High League 6. Karta walk:

  • Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski - Marcin Dubiel,
  • Marcin "El Testosteron" Najman - Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak,
  • Lexy Chaplin - Paulina Hornik,
  • Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak - Michał Cichy,
  • Denis "Bad Boy" Załęcki - Paweł "Tybori" Tyburski,
  • Denis Labryga - Konrad Karwat,
  • Mateusz "Don Diego" Kubiszyn - Dawid "Crazy" Załęcki,
  • Przemysław "Sequento" Skulski - Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk,
  • Mateusz "Haribo" Gąsiewski - Roger Salla.

Więcej takich informacji znajdziesz na Gazeta.pl

Ruchała mistrzemZapamiętajcie to nazwisko. Polak wygrał wojnę w klatce i zdobył pas KSW

Gdzie i o której start gali High League 6? Jak wykupić PPV? [TRANSMISJA, STREAM]

Gala High League rozpocznie się o godzinie 20:00 w sobotę 18 marca 2023 roku. Transmisję będzie można oglądać wyłącznie po wykupieniu odpowiedniego pakietu na oficjalnej stronie Highlive.tv. Zapraszamy do Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE, gdzie odbędzie się relacja na żywo z całego wydarzenia.

Więcej o: