High League 6. Gdzie i o której godzinie oglądać? [TRANSMISJA, STREAM ONLINE]

Za kilkanaście minut rozpocznie się gala High League 6. W katowickim spodu zaprezentuje się m.in. Marcin Najman. O której zaczyna się High League 6? Gdzie oglądać? Transmisja na żywo, stream.

Już dzisiejszego wieczora w sobotę 18 marca odbędzie się gala High League 6. Wydarzenie zostanie zorganizowane w katowickim Spodku, a zgromadzeni kibice będą mogli obejrzeć aż dziewięć walk, z czego jedna z nich będzie z udziałem Marcina Najmana, który zmierzy się z Pawłem "Prezesem FEN" Jóźwiakiem, który wskoczył w miejsce Jacka Murańskiego. Będzie to drugi pojedynek obu panów. Pierwszy w 15 sekund wygrał Jóźwiak na gali Wotore.

Zobacz wideo Najman odpowiada na zaczepki. "Żeby jeszcze za to płacili"

High League 6. Jakie walki?

Ponownie na High League kibice zobaczą również Jarosława Jarząbkowskiego. Popularny "pashaBiceps" drugi raz pojawi się na gali tej organizacji. Pierwszy raz w maju ubiegłego roku pokonał przed czasem w drugiej rundzie Michała Owczarzaka. Tym razem zmierzy się z Marcinem Dubielem. Wtedy jednak Jarząbkowski rywalizował w walce bokserskiej, a teraz zadebiutuje w MMA.

W co-main evencie gali dojdzie do pierwszej obrony pasa Lexy Chaplin, która zmierzy się z Patrycją Hornik. Chaplin stoczy w katowickim spodku czwartą walkę w organizacji High League. W ostatnim starciu udanie zrewanżowała się Natalii "Natsu" Karczmarczyk za pojedynek z 2021 roku, pokonując ją jednogłośną decyzją sędziowską. Paulina Hornik udanie zadebiutowała w sportach walki na gali Prime Show MMA 1, podczas której pokonała przed czasem Martynę Zbirańską.

High League 6. Karta walk:

  • Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski - Marcin Dubiel,
  • Marcin "El Testosteron" Najman - Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak,
  • Lexy Chaplin - Paulina Hornik,
  • Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak - Michał Cichy,
  • Denis "Bad Boy" Załęcki - Paweł "Tybori" Tyburski,
  • Denis Labryga - Konrad Karwat,
  • Mateusz "Don Diego" Kubiszyn - Dawid "Crazy" Załęcki,
  • Przemysław "Sequento" Skulski - Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk,
  • Mateusz "Haribo" Gąsiewski - Roger Salla.

Więcej takich informacji znajdziesz na Gazeta.pl

Gdzie i o której start gali High League 6? Jak wykupić PPV? [TRANSMISJA, STREAM]

Gala High League rozpocznie się o godzinie 20:00 w sobotę 18 marca 2023 roku. Transmisję będzie można oglądać wyłącznie po wykupieniu odpowiedniego pakietu na oficjalnej stronie Highlive.tv. Zapraszamy do Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE, gdzie odbędzie się relacja na żywo z całego wydarzenia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.