Kiedy jest High League 6? Gdzie oglądać Najmana? [TRANSMISJA, STREAM ONLINE]

Już w sobotę 18 marca w katowickim spodku odbędzie się gala High League 6. W walce wieczoru tego wydarzenia zobaczymy starcie Jarosława "PashaBicepsa" Jarząbkowskiego z Marcinem Dubielem. O której zaczyna się High League 6? Gdzie oglądać? Transmisja na żywo, stream.

Przed nami szósta edycja gali High League. Ostatnie wydarzenia organizacji dowodzonej przez Malika Montanę odbyło się w grudniu ubiegłego roku w Atlas Arenie w Łodzi. Po trzech miesiącach freakowy podmiot wraca z niezwykle emocjonującą kartą walk.

Zobacz wideo Co się dzieje z Lewandowskim? Druzgocące opinie

High League 6. W karcie walk starcia Pasha - Dubiel, Najman - Jóźwiak, czy pojedynek mistrzowski Lexy Chaplin

W walce wieczoru sobotniego wydarzenia zobaczymy debiut Jarosława "PashaBicepsa" Jarząbkowskiego w formule MMA w starciu z Marcinem Dubielem (3-2 MMA). Legenda Counter-Strike'a wraca do klatki High League po rocznej przerwie, kiedy w lutym ubiegłego roku znokautowała Michała "Owcę" Owczarzaka w pojedynku bokserskim. Dubiel znajduje się aktualnie na fali dwóch zwycięstw z rzędu, a ostatnie odniósł na gali FAME MMA 16 błyskawicznie nokautując Mateusza Trąbkę. 

W co-main evencie gali dojdzie do pierwszej obrony pasa Lexy Chaplin, która zmierzy się z Patrycją Hornik. Chaplin stoczy w katowickim spodku czwartą walkę w organizacji High League. W ostatnim starciu udanie zrewanżowała się Natalii "Natsu" Karczmarczyk za pojedynek z 2021 roku, pokonując ją jednogłośną decyzją sędziowską. Paulina Hornik udanie zadebiutowała w sportach walki na gali Prime Show MMA 1, podczas której pokonała przed czasem Martynę Zbirańską.

Na gali High League 6 zobaczymy też rewanżowy pojedynek Marcina Najmana z Pawłem Jóźwiakiem, który wskoczył na zastępstwo za Jacka Murańskiego. Pierwsze starcie obu panów odbyło się w październiku ubiegłego roku na gali Wotore, gdzie w zaledwie 15 sekund Jóźwiak znokautował "El Testosterona".  Prezes organizacji Fight Exclusive Night powraca jednak do klatki po porażce, jakiej na początku lutego doznał z rąk Michała "Boxdela" Barona. Chce zatem zamazać plamę i ponownie pokonać byłego zawodnika KSW.

Ponadto na gali High League 6 będzie można obejrzeć emocjonujące starcia: Denisa "Bad Boya" Załęckiego z Pawłem Tyburskim, ojca Denisa Dawida w pojedynku z Mateuszem "Don Diego" Kubiszynem, czy Dariusza "Daro Lwa" Kaźmierczyka z Kacprem "Ludwiczkiem" Bociańskim.

Karta walk High League 6:

  • Main event: Jarosław "PashaBiceps" Jarząbkowski - Marcin Dubiel
  • Co-main event: Lexy Chaplin - Patrycja Hornik
  • Denis Załęcki - Paweł Tyburski (boks w małych rękawicach)
  • Konrad Karwat - Denis Labryga
  • Marcin Najman - Paweł Jóźwiak
  • Dawid Załęcki - Mateusz "Don Diego" Kubiszyn (K-1 w małych rękawicach)
  • Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak - Michał Cichy
  • Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk - Kacper "Ludwiczek" Bociański
  • Mateusz "Haribo" Gąsiewski - Roger Salla

Kiedy jest High League 6? Gdzie oglądać Najmana? [TRANSMISJA, STREAM ONLINE]

Gala High League 6 odbędzie się w sobotę 18 marca o godzinie 20:00. Transmisja dostępna w systemie pay-per-view, a dostęp można wykupić na stronie highlive.tv.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.