"Pudzian" znów reaguje na zaczepki Szpilki. "Ajtujku" [WIDEO]

To już pewne - Mariusz Pudzianowski i Artur Szpilka zmierzą się na gali XTB KSW Colosseum, którą zaplanowano na 3 czerwca. Jeszcze przed ogłoszeniem pojedynku były pięściarz prowokował 46-latka w mediach społecznościowych, co spowodowało, że były strongman kolejny raz postanowił odpowiedzieć Szpilce na zaczepki.

W środę 8 marca federacja KSW oficjalnie poinformowała, że za kilka miesięcy na gali XTB KSW Colosseum Mariusz Pudzianowski wejdzie do klatki z Arturem Szpilką. Włodarze organizacji dosyć długo wstrzymywali się z ostatecznym ogłoszeniem walki, jednak po przepychankach medialnych obu zawodników fani domyślali się, że 3 czerwca dojdzie do pojedynku.

Zobacz wideo Szpilka o słabych stronach Wrzoska: W prawie każdej walce leżał

Pudzianowski "znaleziony" na Stadionie Narodowym

Druga odsłona KSW Colosseum odbędzie się w sobotę 3 czerwca na stadionie PGE Narodowym. To właśnie tam Artur szpilka kilka dni temu "szukał" Mariusz Pudzianowskiego, krzycząc "Mariusz! Mariusz!". Komentarz do ironicznego wideo 33-latka pojawił się nawet na oficjalnym profilu federacji. - Wygląda na to, że Artur szuka kogoś o imieniu Mariusz na Narodowym - czytamy.

Były strongman błyskawicznie odpowiedział na taką formę prowokacji. Pudzianowski dodał w swoich mediach społecznościowych humorystyczny filmik, na którym Szpilka widnieje z butelką ze smoczkiem. Więcej o pierwszej odpowiedzi "Pudziana" pisaliśmy TUTAJ.

Wygląda na to, że jeden odzew na zaczepki Szpilki nie wystarczył. Tym razem Mariusz Pudzianowski postanowił nawiązać do "poszukiwań" boksera z Wieliczki. Z centrum Stadionu Narodowego "Pudzian" zwrócił się do 33-latka, mówiąc: - Ajtujku, tu jestem. Ajtujku, tu jestem. I koniec!

Wideo pojawiło się na profilu Tik Tok jednego z założycieli federacji KSW, Macieja Kawulskiego. W opisie filmu włodarz organizacji umieścił wymowny wpis. - Znalazłem chociaż Mariusza na tym stadionie - napisał Kawulski.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.